Tereza Zichová

(1992)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Hra na chobotnici

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Mazlík

    Položka č.: 281537

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:40

    olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)