Ludmila Jiřincová

(1912-1994)

SEZNAM AUTORŮ

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Fr. Hrubín: Dřevo se listem odívá

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a podpis na patitulu L. Jiřincová, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 1984, ex. A104/200 na ručním papíře z Velkých Losin, pův. sešit v ob., 14s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přát…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    William Shakespeare: Sedm sonetů

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, 6x sign. litografie, ediční značka a podpis v tiráži L. Jiřincová, vyd. Ota Janeček a L. Jiřincová v jediném výtisku na maršovském velinu, Praha, 1954, edice J, sv. 7, v tiráži uvedeno sedm celostránkových ilustrací, jedna chybí, polokožená vazba mírně rozvolněná, dobrý stav, antiqari.a…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, 21 x 16 cm, 3x sign. lept L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1974, ex. 193/200, ed. Lyra Pragensis, sv. 10, z řeckého originálu přel. V. Bahník, lepty tiskli P. a M. Dřímalovi, ruční papír z Velkých Losin, složky listů vázané nití v papírové obáce, lehce natržená spodní část obálka ji…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    William Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, 25,6 x 18 cm, 5x sign. litografie L. Jiřincová, vyd. Lyra Pragensis, Supraphon, Praha, 1987, ex. 120/200, pův. brož s obálkou, 29s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku čes…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Fr. Nepil: O třech pocitech nad obrázky Ludmily Jiřincové

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, sign. lept ve frontispisu L. Jiřincová, vyd. L. Jiřincová, Praha, 1988, 14. svazek edice J, volné listy v ob., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Miloš V. Kratochvíl: Ve stopě rydla

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, sign. lept ve frontispisu L. Jiřincová, podpis autora na tit. listě, vyd. L. Jiřincová, Praha, 1988, 15. svazek edice J, volné listy v ob., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolk…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Karel Konrád: Z rodné Květnice

    Položka č.: 399

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, 3x podp. na patitulu: L. Jiřincová (výzdoba kresbami), K. Konrád (autor) a F.J. Müller (vyd.), Praha, 1942, pův. plkž. vazba, nestr. velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    K.J. Erben: Poklad

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    kniha, podpis na patitulu a il. L. Jiřincová, vyd. Naše vojsko, Praha, 1958, sest. J. Kolář, pův. clpl. vazba s ob., 703s., ob. při okr. potrhána, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a S…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 14:07

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 254545

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:18

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Překvapení

    Položka č.: 249526

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 21:10

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook