Ivan Kostík

(1911-1967)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Domek s vysokým stromem

    Položka č.: 468

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Pohled mezi domky

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    olej, plátno, 1953, 33,5 x 28,5 cm, sign. DU KO 53, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Velký dům

    Položka č.: 469

    olej, plátno, 29,5 x 35 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    U maltézských rytířů

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, plátno, 1946, 59,5 x 48 cm, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Elektrické sloupy

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Zátiší s maskou

    Položka č.: 249240

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 23:48

    olej, plátno, 50 x 61 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Ulice

    Položka č.: 249246

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 23:58

    olej, plátno, 1957, 34,5 x 44 cm, sign. LD Ko 57, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Kostelík

    Položka č.: 249249

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 00:00

    olej, plátno, 24 x 13 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Položka č.: 249504

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:40

    olej, plátno, 1954, 45 x 36,5 cm, sign. LD Kostík 54, rám, vzadu nalepen štítek ČSVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Květiny

    Položka č.: 249505

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:42

    olej, plátno, 1943, 45 x 36 cm, sign. LD Kostík 43, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Domky s plotem

    Položka č.: 249506

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:44

    olej, plátno, 1951, 45 x 37 cm, sign. LD KO 51, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Podhradí

    Položka č.: 249507

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:46

    olej, plátno, 1953, 36,5 x 45,5 cm, sign. PD KO 53, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Stromovka

    Položka č.: 249508

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:48

    olej, plátno, 1947, 44 x 34 cm, sign LD J. Kostík, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)