Ivan Kostík

(1911-1967)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Zátiší s maskou

    No.: 249240

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 18:44

    olej, plátno, 50 x 61 cm, rám,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    No.: 249504

    Planned termination: 11. 02. 2021 19:00

    olej, plátno, 1954, 45 x 36,5 cm, sign. LD Kostík 54, rám, vzadu nalepen štítek ČSVU, na rámu oděrky,

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Pohled mezi domky

    No.: 251852

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:53

    olej, plátno, 1953, 33,5 x 28,5 cm, sign. DU KO 53, rám, rám poškozen,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Domek s vysokým stromem

    No.: 251853

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:54

    olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Velký dům

    No.: 251854

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:55

    olej, plátno, 29,5 x 35 cm, rám,

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    U maltézských rytířů

    No.: 251863

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 17:04

    olej, plátno, 1946, 59,5 x 48 cm, rám, vzadu nalepen autorský štítek,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Elektrické sloupy

    No.: 251876

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 17:17

    olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)