František Galia
(1897-?)
Pohled na Štramberskou Trúbu
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:28
olej, lepenka, 65,5 x 52 cm, sign. PD Galia 1937, rám
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)