František Galia

(1897-?)

  • František Galia

    (1897-?)

    Pohled na Štramberskou Trúbu

    No.: 149

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:28

    olej, lepenka, 65,5 x 52 cm, sign. PD Galia 1937, rám

    Current price: 2.900 CZK (121 €)