Jiří Novotný
(1911-2000)
Piknik
Položka č.: 281862Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:37
olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)