Jiří Novotný
(1911-2000)
Piknik
No.: 281862Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:37
olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)