Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Lev
Položka č.: 281207Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:22
litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)