Václav Lacina

(1908)

  • Václav Lacina

    (1908)

    Břízy v poli

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:09

    olej, lepenka, 1943, 34 x 43,5 cm, sign. PD Lacina, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Václav Lacina

    (1908)

    Mokrý sníh u Polánek

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:10

    olej, lepenka, 1944, 34 x 43 cm, sign. LD Lacina 44, rám