Václav Lacina
(1908)
Břízy v poli
No.: 70Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:09
olej, lepenka, 1943, 34 x 43,5 cm, sign. PD Lacina, sign. vzadu, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Václav Lacina
(1908)
Mokrý sníh u Polánek
No.: 71Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:10
olej, lepenka, 1944, 34 x 43 cm, sign. LD Lacina 44, rám