Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Orel

    No.: 221855

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 01. 2021 14:11

    litografie, 9,5 x 8 cm, sign. DU CBouda, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    No.: 224827

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 19. 01. 2021 14:28

    litografie, 23,9 x 16,1 cm, LD značeno na kameni CB, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Láhev se skleničkami

    No.: 250775

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 01. 2021 15:11

    mědirytina, 5,8 x 7,7 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Cyril Bouda

    Ryby se sítí

    No.: 250780

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 01. 2021 15:15

    mědirytina, 6 x 12,2 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Cyril Bouda

    Hradčany od Baby

    No.: 250783

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 01. 2021 15:17

    mědirytina, 5,5 x 9 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Košík s broskvemi

    No.: 250784

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 01. 2021 15:18

    mědirytina, 7,8 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Jahody

    No.: 250785

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 01. 2021 15:19

    mědirytina, 7,8 x 9,2 cm, sign. LN C. Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Fontána

    No.: 250811

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 01. 2021 15:38

    litografie, 16,1 x 10,7 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Cyril Bouda

    Kytice růží

    No.: 251470

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:11

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Cyril Bouda

    Květná neděle - Marie Majerová

    No.: 252271

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:11

    bibliofilie, 1936, 23 x 17 cm, ilustrace Bouda Cyril, barevné litografie, Spolek českých bibliofilů, Praha, volně šité listy v obálce, 25 stran, zašpiněná ořízka i několik stránek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Cyril Bouda

    J. Seifert - Píseň o Viktorce

    No.: 252284

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:24

    bibliofilie, 24,5 x 17,5 cm, 1x měditytina Cyril Bouda ve frontispise, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 1996, ex. 157/200, pův. brož, 37s., dobrý stav, natržená ochranná fólie, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic …

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris ELK

    No.: 252486

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 01. 2021 16:26

    3x grafika, 10,2 x 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    J. Seifert: Píseň o Viktorce

    No.: 252839

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 01. 2021 18:59

    bibliofilie, 3x mědirytina, dřevoryt na ob. a podpis na patitulu C. Bouda, podpis J. Seiferta na patitulu, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1955, volné listy v ob., 59s., obálka ušpiněná a při okrajích lehce opotřebená, jinak dobrý stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar A…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    B. Němcová - Cesta z pouti

    No.: 252858

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 01. 2021 19:18

    kniha, 14,5 x 8,5 cm, vytiskli Kryl a Scotti, vyzdobil Cyril Bouda, Hyperion, Praha, 1927, původní celokožená vazba, zlacená ražba, zlacená horní ořízka, 92s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic …

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    František Langer: Mrtví chodí mezi námi

    No.: 252902

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 16:42

    bibliofilie, podpis Fr. Langer na patitulu, dřevoryty C. Bouda, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1930, 280 výtisků, holandský ruční papír Pannekoek, 32 s., brož., ochranné pouzdro, velmi dobrý stav knihy, pouzdro poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Sva…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Cyril Bouda

    Ze života hmyzu

    No.: 218227

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:01

    lept na ručním papíře, 26 x 18 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Cyril Bouda

    Kočka

    No.: 223391

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:05

    dřevoryt, 1921, 9,2 x 9 cm, značeno DU ve štočku CB 1921, Původní dřevoryt Moderní revue XXVIII, leden 1922, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids