Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Zámostí

    Položka č.: 251523

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:00

    akvarel, papír, 1894, 30 x 44 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

    Odhadní cena: 28 000 - 35 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dvě studie

    Položka č.: 254600

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:01

    tuš, papír, 1885, 5 x 5,5; 7,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, vrátka z Námestova, lomenice v Hruštíně, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stodola

    Položka č.: 254602

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:02

    pero, papír, 1933, 9,5 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Úponkovitá rostlina

    Položka č.: 254604

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:03

    tužka, papír, 1906, 16,5 x 11 cm, sign. PD LKuba 1906, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nová Gradiska

    Položka č.: 255477

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:04

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Michalovice

    Položka č.: 255478

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:05

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek s kostelem v Ribnici (Slovenia)

    Položka č.: 255479

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:06

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tri fare u Metliky (Slovenia)

    Položka č.: 255480

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:07

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chalupa u Ptuje (Slovenia)

    Položka č.: 255481

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:08

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Uniatský kostelík ve Volkově (Halič)

    Položka č.: 255482

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:09

    tužka, papír, 1887, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Samolibá

    Položka č.: 255483

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:10

    uhel, křída, papír, 1898, 38 x 20,3 cm, sign. PD LKuba 1898, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náměsíčná

    Položka č.: 255484

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:11

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s lebkou

    Položka č.: 255485

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:12

    uhel, papír, 1899, 48 x 26 cm, sign. PD Mnichov 1899 LKuba, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Sedící muž na zemi

    Položka č.: 255486

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:13

    uhel, papír, 1895, 28,5 x 37 cm, sign. PD LKuba Paříž 1895, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Malý čtenář

    Položka č.: 255487

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:14

    uhel, papír, 1916, 55 x 40 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž se zaťatými pěstmi

    Položka č.: 255488

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:15

    křída, papír, 1900, 36,5 x 22 cm, sign. PD LKuba 1900 Mnichov, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hoch poslouchá Moravčiny pohádky

    Položka č.: 255489

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:16

    uhel, papír, 1908, 48 x 40,5 cm, sign. LD LKuba, rám, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hlava chlapce

    Položka č.: 255490

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:17

    akvarel, tužka, papír, 1890, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD leden 90 Kuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Úvaha

    Položka č.: 255491

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:18

    křída, papír, 1899, 47 x 23 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s nohou na stoličce

    Položka č.: 255492

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:19

    uhel, papír, 1894, 41,5 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž, rám, vzadu kresba úhlem: název - Záda, 26 x 36, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s plnovousem

    Položka č.: 255493

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:20

    uhel, papír, 1894, 45 x 22 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu studie ženského sedícího aktu, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s rukama ve vlasech

    Položka č.: 255494

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:21

    uhel, papír, 1894, 46 x 21,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chlapec matce na klíně

    Položka č.: 255495

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:22

    uhel, papír, 1909, 54 x 43 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Matka s chlapcem čtou

    Položka č.: 255496

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:23

    uhel, papír, 1915, 57,5 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    Položka č.: 255498

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:24

    tužka, papír, 1880, 7 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Sovič nad Postojnou (Slovenia)

    Položka č.: 255499

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:25

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostelíček sv. Anny v Markovicích

    Položka č.: 255500

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 255501

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:27

    tužka, papír, 1882, 7,5 x 11,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Místo odpočinku v Dukle

    Položka č.: 255502

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:28

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Mlýnská u Bylan

    Položka č.: 255503

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:29

    tužka, papír, 1880, 18 x 30 cm, sign. PD Kuba Ludvík, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)