Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Čtení o Bosně a Hercegovině

    Položka č.: 469

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 15:00

    kniha, podpis na tit. listě L. Kuba, vyd. Družstevní práce, Praha, 1937, pův. clpl vazba, 232s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Skopské Černohorky

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:00

    akvarel, běloba, papír, 1892, 73 x 97 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Odhadní cena: 35 000 - 40 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cikorka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    akvarel, papír, 1899, 70 x 45 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Zámostí

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    akvarel, papír, 1894, 30 x 44 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

    Odhadní cena: 28 000 - 35 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tůň

    Položka č.: 81

    olej, lepenka, 1901, 30 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Práce na zelné zahradě

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    olej, lepenka, 1915, 26 x 62 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stařec v červeném rouchu

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.480 €)

    olej, plátno, 1897, 52 x 41 cm, sign. LN LKuba 1897, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 37.000 CZK (1.480 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 50 000 CZK