Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Čtení o Bosně a Hercegovině

    No.: 469

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 15:00

    kniha, podpis na tit. listě L. Kuba, vyd. Družstevní práce, Praha, 1937, pův. clpl vazba, 232s., výborný stav, , the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Skopské Černohorky

    No.: 20

    Auction price: 28.000 CZK (1.120 €)

    Planned termination: 19. 11. 2020 15:00

    akvarel, běloba, papír, 1892, 73 x 97 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 28.000 CZK (1.120 €)

    Estimate: 35 000 - 40 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cikorka

    No.: 19

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    akvarel, papír, 1899, 70 x 45 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

    Estimate: 40 000 - 60 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Zámostí

    No.: 82

    Auction price: 21.000 CZK (840 €)

    akvarel, papír, 1894, 30 x 44 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 21.000 CZK (840 €)

    Estimate: 28 000 - 35 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tůň

    No.: 81

    olej, lepenka, 1901, 30 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Estimate: 35 000 - 50 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Práce na zelné zahradě

    No.: 80

    Auction price: 48.000 CZK (1.920 €)

    olej, lepenka, 1915, 26 x 62 cm, sign. LD LKuba, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 48.000 CZK (1.920 €)

    Estimate: 70 000 - 90 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stařec v červeném rouchu

    No.: 79

    Auction price: 37.000 CZK (1.480 €)

    olej, plátno, 1897, 52 x 41 cm, sign. LN LKuba 1897, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 37.000 CZK (1.480 €)

    Estimate: 45 000 - 50 000 CZK