Vojtěch Hynek Popelka

(1888-1971)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1971)

    Církev

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:37

    olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám, žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)