Vojtěch Hynek Popelka
(1888-1971)
Církev
No.: 218Auction price: 6.650 CZK (278 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:37
olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám
Current price: 6.650 CZK (278 €)