Karel Demel

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla II. (Dlaň)

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    lept, akvatinta, 1996, 32,5 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 96, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla IV. (Zrcadla)

    Položka č.: 281

    lept, akvatinta, 1996, 33 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 96, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla III. (Anděl)

    Položka č.: 280

  • Karel Demel

    Zápas

    Položka č.: 277

    lept, mezzotinta, 1981, 39,5 x 37,5 cm, sign. PD Karel Demel 81, pasparta, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Les bonbons

    Položka č.: 278

    akvarel, tuš, ruční papír, 1988, 31 x 41 cm, sign. PD Karel Demel 88, Studoval na pražské konzervatoři, kde později působil jako učitel hudební teorie. Vystudoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u prof. Sklenáře. Je hojně zastoupen v soukromých, ale i veřejných sbírkách umění, jako je Slo…

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla V. (Moře)

    Položka č.: 279

  • Karel Demel

    Monstrance

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:30

    lept, 2005, 29,8 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 05, č. 33/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Karel Demel

    Milenec- Apollinaire- pásmo

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:02

    lept, 2012, 49,3 x 32,3 cm, sign. PD KDemel 97, č. 37/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Karel Demel

    Před televizí

    Položka č.: 248722

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 23:34

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Cesty II.

    Položka č.: 248819

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 00:00

    lept, 2001, 33 x 50 cm, sign. PD Karel Demel 2001, č. 42/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)