Jan Kavan
Hlava ryba
No.: 281195Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 04. 2024 14:40
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Postavy
No.: 281196Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 04. 2024 14:42
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Masky
No.: 281197Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 04. 2024 14:44
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Maska
No.: 281198Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 04. 2024 14:46
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)