Andrea Forsterová

Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér figurální tvorby prof. Karla Součka /1978-1984/. Věnuje se malbě, grafice, návrhům vitráží. Spolupracuje s architekty (Milunić, Hančl). Uspořádala 25 samostatných výstav (Galerie Vltavín, Galerie Rozehnal, Galerie bří Čapků, Galerie XXL, Senát ČR, Jeruzalém, Tripolis, Mnichov aj.) Zastoupena v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Finsko, Německo, Japonsko, Izrael, Itálie). Pedagogická činnost: SPŠ grafická-Hellichova, Česko-italské gymnázium.

  • Andrea Forsterová

    Vesmírný pes

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:28

    akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)