• Jiří Pošva

    Gymnastka

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    socha, šamotová hlína, 2016, v. 16 x š. 27 cm, sign. vespod

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Bláha

    Neklidný spánek

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl, kombinovaná technika na ručním papíře, 2020, 97 x 85,5 cm, sign. vzadu, v rámu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Krištof Kintera

    El Seriozo

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    sprej na papíře, 2001, 84 x 63 cm, sign. vzadu, v rámu mezi skly (vrchním muzeálním)

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • László Sümegh

    Půlnoční návštěva

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, 2007, 156 x 141 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Pivovarov

    Hlava

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    tuš a běloba na papíře, 2010, 73 x 57,5 cm, sign. PD, v rámu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    Ostrov pluje

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika na dřevě, 2016–2020, 74 x 90 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Ewa Nemoudry

    triptych: Monday Episode

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 30 x 150 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marian Kay

    diptych: Love & Hate

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 59 x 79 cm, sign. PD, v rámu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Igor Grimmich jr.

    Marcela

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 67 x 67 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Znamení

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 70 x 45 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Leoš Suchan

    Studie baroka II

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leoš Suchan

    Studie baroka I

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook