• Jiří Pošva

    Gymnastka

    No.: 31

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    socha, šamotová hlína, 2016, v. 16 x š. 27 cm, sign. vespod

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Estimate: 5 000–7 000 CZK

  • Václav Bláha

    Neklidný spánek

    No.: 30

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

    Estimate: 30 000–45 000 CZK

  • Krištof Kintera

    El Seriozo

    No.: 29

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    Estimate: 15 000–25 000 CZK

  • László Sümegh

    Půlnoční návštěva

    No.: 28

    Auction price: 29.000 CZK (1.160 €)

    kombinovaná technika, 2007, 156 x 141 cm, sign. PD, rám

    Current price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Estimate: 30 000–40 000 CZK

  • Viktor Pivovarov

    No.: 27

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

    Estimate: 25 000–35 000 CZK

  • Boris Jirků

    Ostrov pluje

    No.: 26

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    Estimate: 80 000–100 000 CZK

  • Ewa Nemoudry

    triptych: Monday Episode

    No.: 25

    Auction price: 32.000 CZK (1.280 €)

    akryl na plátně, 2020, 50 x 150 cm, sign. PD, rám

    Current price: 32.000 CZK (1.280 €)

    Estimate: 50 000-70 000 CZK

  • Marian Kay

    diptych: Love & Hate

    No.: 24

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Current price: 17.000 CZK (680 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Estimate: 25 000–30 000 CZK

  • Igor Grimmich jr.

    Marcela

    No.: 23

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    akryl na plátně, 2020, 67 x 67 cm, sign. vzadu

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Estimate: 30 000–40 000 CZK

  • Karel Jerie

    Znamení

    No.: 22

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    akryl na plátně, 2020, 70 x 45 cm, sign. PD

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

    Estimate: 20 000–30 000 CZK

  • Leoš Suchan

    Studie baroka II

    No.: 21

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Estimate: 13 000–15 000 CZK

  • Leoš Suchan

    Studie baroka I

    No.: 20

    Estimate: 13 000–15 000 CZK

  • Hana Auerová

    Starý zahradník II

    No.: 19

    akryl na plátně, 2019, 35 x 25 cm, sign. PD

    Estimate: 5 000–8 000 CZK

  • Hana Auerová

    Zelené lány

    No.: 18

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    akryl na plátně, 2019, 30 x 20 cm, sign. PD

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

    Estimate: 5 000–8 000 CZK

  • Patrik Hábl

    Stříbrné pohoří

    No.: 17

    Auction price: 38.000 CZK (1.520 €)

    Current price: 38.000 CZK (1.520 €)

    Estimate: 40 000–45 000 CZK

  • Josef Bolf

    bez názvu, z cyklu Obličeje

    No.: 16

    Auction price: 26.000 CZK (1.040 €)

    akvarel a tuš na papíře, 2020, 41,5 x 59 cm, sign. vzadu

    Current price: 26.000 CZK (1.040 €)

    Estimate: 30 000–40 000 CZK

  • J. S.

    No.: 15

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    grafický list, faksimile, 1984, 37 x 47,5 cm, sign. PD, č. 75/150

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Estimate: 1 000–3 000 CZK

  • J. S.

    Dobře požehnaná Praha

    No.: 14

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    grafika na plátně (giclée), 2005, 73 x 100 cm, sign. vzadu, č. 2/191

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Estimate: 14 000–16 000 CZK

  • J. S.

    Marnost

    No.: 13

    grafika na plátně (giclée), 2005, 73 x 100 cm, sign. vzadu, č. 3/191

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Estimate: 14 000–16 000 CZK

  • Jan Hísek

    Černý kocour

    No.: 12

    mezzotinta, 2019, 28 x 18,5 cm, sign. PD, č. 43/44

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

    Estimate: 5 000–7 000 CZK