Ludvík Kundera
(1920-2010)
Vzpomínky na města, kde jsem nikdy nebyl
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, 2x sign. slepotisk J. Ruszelák, podpis na ob. Ludvík Kundera, bez nakl. údajů, 1988, 69/100, 2x dvojlist s básněmi a 1x grafický list v pův. ob., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Petr Bezruč
(1867-1958)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vilém Závada
(1905-1982)
Autogram
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Václav Černý
(1929-2001)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Konůpek
Hrdinové a věřící 1914-1918
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Hledání otců
Položka č.: 518Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Vlach
(1911-1986)
Program koncertů
Položka č.: 696Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Rudolf Antonín Dvorský
(1899-1966)
Program koncertů
Položka č.: 695Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson. jeho osudy, zážitky a dobrodružství
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
kniha, pro mládež vzdělal Max Regal, vydal Jan Kobes, Praha 1932, 185 s., clpl. vazba, některé stránky uvolněné, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eliška Krásnohorská
(1847-1926)
Šumavský Robinson
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Běhounek
(1898-1973)
Kniha Robinsonů Osudy slavných trosečníků
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, edice KOD, vydalo SNDK, Praha 1963, laminátová vazba, 252 s., natržené dvě stránky, na hřbetu lehce poškozená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe. Dobrodružné příběhy jinocha na pustém ostrově
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
kniha, upravil Jos. Hrbek, barev. frontispis, 1 barev. příloha a 1 ilustrace v textu + pérové v textu a přílohách Jiří Wowk, 2x mapka cest v závěru, vydali Šolc a Šimáček, Praha 1946, 216 s., plpl. vazba, hřbet lehce poškozený a zkosený, odřené desky, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe. Jeho život a podivuhodné příhody
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, obsahuje pérovky z vyd. SNDK (1956) doplněné o menší drobné kresby pro vydání SPN (1958), vydalo SPN, Praha 1961, 2. vydání, 262 s., poloplátěná vazba, odřené rohy, lehce zašpiněná, skvrna na hřbetu, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)