Jiří Načeradský
Ke světlu
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2005, 42 x 59,5 cm, sign. DU Načeradský, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně. Nabízená malba z roku 2005 představuje koloristicky vydařenou expresivní malbu s hutnými nánosy …
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Jiří Načeradský
V pohybu
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)