Aleš Lamr
(1943-2024)
Jan Kříž: Aleš Lamr
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, před titulním listem vlepena rozkládací sign. bar. litografie A. Lamra (207/250), vyd. Art D, Praha, 2003, reprezentativní publikace s průřezem celoživotní tvorby, která v časové posloupnosti zachycuje Lamrův vývoj a jeho oblíbené techniky - akvarel, litografii a plastiky, text německy, pův. …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)