-
Neznámý autor
Die Statt Eger am Wasser Eger
Položka č.: 1056Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:20
dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
Položka č.: 1088Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
Položka č.: 1143Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:47
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Testament de Louis XVI
Položka č.: 1147Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:51
rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
Položka č.: 1148Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:52
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
neznámý autor
San Francisco Illustrated 1900 / Souvenirs Photo-gravure 1900
Položka č.: 1380Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:44
bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mostecká věž
Položka č.: 1540Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
Položka č.: 1597Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO