• L. Pavlíková

    Ex libris Peterka

    Položka č.: 217248

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:40

    zinkografie, akvarel, 1943, 10 x 7,5 cm, vzadu popsáno, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 217274

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:42

    ocelorytina, 3,8 x 1,9 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:44

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Černý pasažér

    Položka č.: 217415

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:46

    fix, papír, 15 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:48

    fix, papír, 11 x 8 cm, v dolním okraji lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Celkem by to šlo kdyby to jelo...

    Položka č.: 217429

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:50

    fix, papír, 21 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Mladá Fronta

    Položka č.: 217473

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:52

    pastel, papír, 28 x 16 cm, papír při okrajích zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Šašek

    Položka č.: 217475

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:54

    tuš, papír, 8 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hodný

    Postava

    Položka č.: 217705

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:56

    serigrafie, 1993, 11 x 8,5 cm, sign. DU Hodný 93, pozvánka galerie Art club v Týně nad Vltavou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Z knih Z. J. V.

    Položka č.: 218199

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:58

    dřevoryt, 1920, 11,5 x 11,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ježíšek

    Položka č.: 218861

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 00:00

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adamír Macháček

    Čest

    Položka č.: 243018

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:02

    litografie, 28 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, papír nepatrně zažloutlý, nahoře u okraje zažloutlý pruh (mimo tisk); papír místy nepatrně pokrčen /mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Lúčanová

    (1988)

    Vztahy

    Položka č.: 243019

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:04

    lept, 14 x 9 cm, sign. PD Lúčanová, č. 9/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Lúčanová

    (1988)

    Čas

    Položka č.: 243020

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:06

    lept, 20 x 13 cm, sign. PD Lúčanová, č. 9/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jansa

    Horské jezírko

    Položka č.: 243337

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:08

    akvarel, papír, 42,5 x 34,7 cm, sign. DU Václav Jansa, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Let

    Položka č.: 243697

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:10

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 2/18, nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček muzikant

    Položka č.: 243712

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:12

    tuš, papír, 14 x 19 cm, na dvou místech přeloženo jako přání; dole vepsáno věnování: Milý Josefe k Tvému svátku přeji Tobě všechno ale všechno jen to nejlepší Jolanta 18. 3. 1982, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adamír Macháček

    Práce

    Položka č.: 243715

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:14

    litografie, 27,6 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír; místy papír nepatrně pokrčen (mimo tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:16

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Postava se svatozáří

    Položka č.: 243721

    Vyvolávací cena: 580 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:18

    slepotisk, 23 x 15 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Milenci ze zdi

    Položka č.: 243722

    Vyvolávací cena: 580 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:20

    slepotisk, 22 x 16 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 243723

    Vyvolávací cena: 580 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:22

    slepotisk, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyen

    (1902-1980)

    Obilí

    Položka č.: 243725

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:24

    zinkografie, 24 x 16 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Turek na Karlově mostě

    Položka č.: 243726

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:26

    fotografie, 29,3 x 20,1 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Don Quijote a Sanchzo Panza u ohně

    Položka č.: 243727

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:28

    akvatinta, 19 x 25,2 cm, sign. PD Pavel Šimon, rám, at, poškozeno, restaurováno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pošťák

    Položka č.: 243729

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:30

    knižní litografie, 20 x 20,5 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Krtci

    Položka č.: 243730

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:32

    knižní litografie, 20,5 x 20,2 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Židlická

    Kytice

    Položka č.: 243731

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:34

    olej, karton, 48 x 33,5 cm, sign. PD L. Židlická, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Zábranský

    (1936)

    Erben, Svatební košile

    Položka č.: 243732

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:36

    litografie, 1980, 24,3 x 16,5 cm, sign. PD Zábranský 80, č. 4/120, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1893-1973)

    U koní

    Položka č.: 243733

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:38

    litografie, 16,5 x 26 cm, sign. LS Vojt. Sedláček, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook