• Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:28

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Postava se svatozáří

    Položka č.: 243721

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:30

    slepotisk, 23 x 15 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Modrá planeta

    Položka č.: 243943

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:32

    lept, akvatinta, 29,7 x 24,3 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, papírová pasparta, č. 28/50, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gabriel Štrba

    (1958)

    Mimozemšťan

    Položka č.: 244007

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:34

    lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Vyznamenání

    Položka č.: 244025

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:36

    suchá jehla, 27,2 x 31 cm, sign. DU V. Komárek, při okrajích mimo tisk 3 x natrženo cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě masky

    Položka č.: 244026

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:38

    suchá jehla, 1967, 30,1 x 38 cm, sign. DU V. Komárek, a.t. , při levém okraji mimo tisk skvrnka od tiskací barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Zátiší

    Položka č.: 244155

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:40

    tužka, akvarel, papír, 57,5 x 44 cm, sign. LN V. Hejna, na rámu oděrky, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Zámecký park Schwetzinger s jezerem

    Položka č.: 244181

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:42

    litografie, 32 x 46 cm, PD monogr. na kameni WC, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Kampmann

    (1859-1917)

    Podzimní večer

    Položka č.: 244185

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:44

    litografie, 45 x 37 cm, sign. na kameni LD G. Kampmann, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , mírně pomuchlané okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Heinrich Steinhagen

    (1880-1948)

    Pieta

    Položka č.: 244187

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:46

    lept, 17 x 19 cm, značeno v desce PD Steinhagen, pod grafikou na DU vytištěno: Heinrich Steinhagen: Pieta (Original-radierung), mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carel Nicolaas Storm van´s Gravesande

    (1841-1924)

    Večer (Abend)

    Položka č.: 244188

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:48

    lept, 20 x 25,3 cm, papírová pasparta, značeno DU Abend; Original-radierung von Storm van´s Gravesande, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 244197

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:50

    dřevoryt, 8,8 x 5,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 244235

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:52

    lept, 16,2 x 21,5 cm, sign. PD Vik, zažloutlý, při okrajích poničený papír, na papíře skvrnky, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v P…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930)

    Zátiší s granátovým jablkem

    Položka č.: 244280

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:54

    suchá jehla, 2006, 10,7 x 16,2 cm, sign. PD A. Antonová, č. 73/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Jádro

    Položka č.: 244344

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:58

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,6 cm, sign. PD B Votavová 88, č. 9/15, na druhé straně papíru autorské razítko, papír tesně pod grafikou nepatrně odřen , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Milenci

    Položka č.: 244351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:00

    linoryt, 6 x 3,6 cm, sign DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:02

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:04

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 244888

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:06

    litografie, 2001, 35,5 x 28 cm, sign. PD Matoušek 2001, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 244890

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:08

    serigrafie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek 04, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kompozice ze zelenou rukou (PF 88)

    Položka č.: 244900

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:10

    počítačová grafika, 1987, 22,5 x 33,3 cm, sign. LD Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milina Zimková

    (1979)

    Vianočná královná

    Položka č.: 244904

    Vyvolávací cena: 960 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:12

    lept, 2012, 14,5 x 10 cm, sign. DU Milina Zimková, č. 39/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 960 CZK (39 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Ex libris Rosťa Dostál

    Položka č.: 245219

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:14

    lept, 1943, 9,3 x 4,8 cm, značeno v desce Vondrouš, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Bez názvu

    Položka č.: 245304

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:16

    linoryt, 16,4 x 11,2 cm, sign. DU Jaroslav Šváb , k nedožitým 80. narozeninám svého otce ing. Václava Štilipa vydala jako soukromý tisk Marcela Kýrová, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladate…

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Němeček

    (1957)

    Přírodní motiv

    Položka č.: 245318

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:18

    dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kompozice

    Položka č.: 245319

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:20

    dřevoryt, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb , antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Kompozice

    Položka č.: 245336

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:22

    litografie, 1968, 36 x 45 cm, sign. PD Karla Talabardon 68, rám, č. 7/20, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:24

    lavírovaná tuš, papír, 1958, 44 x 31,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice

    Položka č.: 245411

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:26

    litografie, 30,5 x 49,5 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografía original VIII, uprostřed přeloženo, patrné dírky po vazbě, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice

    Položka č.: 245413

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:28

    litografie, 30 x 52 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografía original IV, uprostřed přeloženo, patrné dírky po vazbě, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook