• Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Žena na poli

    Položka č.: 249031

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:28

    litografie, 35 x 43,8 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, rám, č. 46/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Podzim

    Položka č.: 249055

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:30

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miroslav Stojkovič

    Cesta mezi loukami

    Položka č.: 249059

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:32

    kvaš, karton, 7,5 x 9,5 cm, sign. PD Mirek Stojkovič, rám, vzadu razítko ORIGINAL, HAND MADE, B 13, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vratislav Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 249073

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:34

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Aladin

    Položka č.: 249102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:36

    litografie, 1987, 27 x 18,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Na uvítání nového roku 87 milé Lilince, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décora…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 249202

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:38

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jaroslav Möller

    U Karlova mostu

    Položka č.: 249223

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:40

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,6 cm, zezadu razítko: Photograph Jaroslav Möller, Prag VIII, kobilis 172., Telefon RR 8 - 125. Autoren u. Reproduktions - recht vorbehalten, zažloutlý papír, na okrajích papíru (mimo tisk) jsou místy malé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Na voze

    Položka č.: 249239

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:42

    suchá jehla, 6 x 9 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Zátiší s maskou

    Položka č.: 249240

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:44

    olej, plátno, 50 x 61 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Sekereš

    Jarní tání

    Položka č.: 249253

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:46

    pastel, papír, 1964, 27,5 x 38 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 249259

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:48

    tužka, papír, 1975, 20,5 x 14,5 cm, sign. LN Bělocvětov, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Ptáček

    Položka č.: 249289

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:50

    kombinovaná technika, papír, 9 x 9 cm, sign. PD Jan Kudláček, skvrnka v levém horním rohu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Kristýna Mandová

    Karlštejn

    Položka č.: 249469

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:52

    lept, 2016, 9,7 x 19,4 cm, sign. PD K. Mandová, č. 3/30, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží

    Položka č.: 249473

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:54

    litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    U vřídla (Karlovy Vary)

    Položka č.: 249475

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:56

    lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 249484

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:58

    reliéfní grafika , 17,2 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Položka č.: 249504

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:00

    olej, plátno, 1954, 45 x 36,5 cm, sign. LD Kostík 54, rám, vzadu nalepen štítek ČSVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domy

    Položka č.: 249519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:02

    litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Park v zimě

    Položka č.: 249520

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:04

    litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Kaliště

    Položka č.: 249521

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:06

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Pivoňky

    Položka č.: 249552

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:08

    litografie, pastel, papír, 10 x 8,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 72/100, dole uprostřed a v levém horním rohu papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    V pozadí

    Položka č.: 249553

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:10

    litografie, 5,9 x 5,7 cm, sign. PD F. Emler, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zasněžený dvůr

    Položka č.: 249555

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:12

    litografie, 1982, 12,8 x 7,5 cm, sign. PD F. Emler 82, č.77/100, lehce zažloutlý papír, na horním okraji papíru mimo tisku několik černých teček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Pohled z okna

    Položka č.: 249556

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:14

    litografie, 10 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 1/50, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Cirkusovej slon

    Položka č.: 249557

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:16

    litografie, 3,9 x 3 cm, sign. PD F. Emler, a.t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • František Emler

    (1912-1992)

    Tři králové

    Položka č.: 249559

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:18

    litografie, 7,5 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 46/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Masopust

    Položka č.: 249560

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:20

    litografie, 1979, 6,8 x 3,8 cm, sign. DU F. Emler, DU pf 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Kubíček

    Housle

    Položka č.: 249562

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:22

    litografie, 1989, 14,5 x 10,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1989, č. 21/140, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881-1949)

    Kostelní věž

    Položka č.: 249576

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:24

    litografie, 9,4 x 6,5 cm, sign. PD B. Kozina, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Sluneční princ

    Položka č.: 249605

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:26

    lept, 16,3 x 11,8 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 112/200, dvojlist, PF 1969, Český fond výtvarných umění, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)