• Eugenio Benvenuti

    (1881-1959)

    Benátky

    Položka č.: 251895

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:01

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1907-1985)

    Krajina s polem a povozem

    Položka č.: 233132

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:02

    kombinovaná technika, karton, 1941, 36 x 46 cm, sign. LD Fr. Bílek 1941, rám, Antikvariát Dlážděná, žák T. F. Šimona a O. Nejedlého na večerních kurzech kreslení, sochařství u O. Rábla v Hořicích

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Kristus

    Položka č.: 237743

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:03

    suchá jehla, 1995, 12 x 9 cm, sign. PD F. Burant 1995, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Venkovský motiv

    Položka č.: 248810

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:04

    olej, plátno, 39 x 42,5 cm, sign. LD J. M. Černovický, rám, na zadní straně razítko z výstavy Souboru čs. výtvarníků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Vzhlížející dívka

    Položka č.: 236195

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:05

    olej, dřevotříska, 79 x 54,5 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, na zadní straně skica k obrazu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Karla Dušková

    (1926)

    Alice

    Položka č.: 257041

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:06

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čeněk Fousek

    (1894-1983)

    Beskydy - výhled z okna

    Položka č.: 248648

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:07

    olej, plátno, 1959, 45,5 x 56 cm, sign. PD Č. Fousek 59, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Praze u prof. B. Wachsmanna, žák prof. Krattnera na AVU tamtéž

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Les

    Položka č.: 254888

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:08

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na Sázavě

    Položka č.: 236360

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:09

    olej, karton, 41 x 59,5 cm, sign. LD Hrdinka, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák Fr. Podešvy a Jos. Šilhavého, studium na VŠUP v Praze

  • Alfréd Justitz

    (1879-1934)

    Piknik

    Položka č.: 251673

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:10

    litografie, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD A. Justitz, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kotěry na Českém škole techické v Praze, M. Pirnera a F. Thieleho na AVU v Praze, poté studium na akademiích v Karlsruhe a Berlíně, člen skupiny Tvrdošíjní a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Antická žena s dětmi

    Položka č.: 227743

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:11

    kamenorytina, 15,5 x 9,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Obchodní dům Kotva

    Položka č.: 253063

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:12

    fotografie, 24 x 21 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně zbytky lepidla, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 248677

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:13

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Otava nad Slaníkem

    Položka č.: 250410

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:14

    litografie, 1978, 21 x 61 cm, sign. DU K. Oberthor 78, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Petrbauer

    Na trhu

    Položka č.: 248694

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:15

    olej, karton, 1914, 39 x 52 cm, sign. LN K. Petrbauer 1914, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sklené Teplice, 19. 8. 64

    Položka č.: 250432

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:16

    akvarel, tuš, papír, 1964, 63 x 88 cm, sign. PD Pitrmann 64, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Ráno za chalupou

    Položka č.: 249005

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:17

    olej, karton, 32 x 43 cm, sign. PN J. B. Plaček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na UMPRUM v Praze a prof. V. Hynaise na AVU tamtéž

  • Wladimír Schwarzenberg

    (1909-1969)

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 248679

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:18

    olej, plátno, kolem r. 1940, 33 x 52 cm, sign. PD Wladimir Schwarzenberg, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem Wladimir M. A. zu Schwarzenberg, provedena rentoaláž, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Děti u krbu

    Položka č.: 249040

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:19

  • Jiří Šalamoun

    Eustachův princip

    Položka č.: 233693

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:20

    litografie, 1992, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 92, 11/30, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Dáma s chrtem

    Položka č.: 249965

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:21

    litografie, 1947, 16,7 x 12,3 cm, sign. LD Tichý 47, příloha katalogu vydaná v nákladu 100 výtisků k autorově výstavě ve Vilímkově galerii (31. I. - 18. II. 47), uvedeno v soupisu František Dvořák František Tichý Grafické dílo pod č. 139, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nizkým Tatrám (Z Nového Smokovce)

    Položka č.: 250586

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:22

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František S. Tvrdý

    (1912-1974)

    Ves v krajině

    Položka č.: 249105

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:23

    olej, plátno, 1944, 41 x 56 cm, sign. PD F. S. Tvrdý 1944, rám, Antikvariát Dlážděná, studium v malířské škole J. Kutmana v Praze, u I. Kulce na Ukrajinské akademii AVU, konzervace a technologie ve speciálce u prof. B. Slánského a figurální kresbu u K. Mináře na AVU v Praze, člen skupiny restaurátor…

  • Vaic

    Položka č.: 250603

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:24

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Vaic?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Na stole

    Položka č.: 249130

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:25

    olej, papír, 30 x 44,5 cm, monogr. DU KV, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    Položka č.: 250630

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:26

    olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 234594

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:27

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Kanárek

    Položka č.: 250096

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:28

    olej, vosk, bambusový papír, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2018, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Holla…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 250094

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:29

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 255052

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2021 18:30

    akryl, sololit, 2012, 83 x 71 cm, sign. LD Čo 12, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)