• Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Antonín Grimm

    Položka č.: 224234

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:20

    dřevoryt, 5 x 5,5 cm, monogram KPK v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Miroslav Kudrna

    (1935-2014)

    Pohled na město

    Položka č.: 224273

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:22

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jáša Kohout

    Portrét muže

    Položka č.: 224301

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:24

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Položka č.: 224723

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:26

    olej, karton, 44 x 34 cm, sign. PD Jelen, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 225163

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:28

    kvaš, papír, 1932, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ullrych 32, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 225310

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:30

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zátiší (Ex libris Jarka Kunešová

    Položka č.: 225426

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:32

    dřevoryt, 6 x 4 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Loutky (Ex libris Jana a Elišky Králových)

    Položka č.: 225435

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:34

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 225447

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:36

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:38

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:40

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Barcelona (Casa Milá)

    Položka č.: 226209

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:44

    olej, sololit, 13,9 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Karel Neužil

    Mořská krajina

    Položka č.: 226790

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:46

    olej, sololit, 1989, 48,5 x 68,5 cm, sign. LD Neužil 89, rám, vzadu věnování od autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kytice (hnědá varianta)

    Položka č.: 226802

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:48

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. PD Jaroslav Šváb , antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 227000

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:50

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227017

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:52

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Ryby (Ex libris L. J. Kašpar)

    Položka č.: 227021

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vysoký Chlumec

    Položka č.: 228160

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:56

    uhel, papír, 33,3 x 42,8 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pohled na Žár

    Položka č.: 228161

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:58

    uhel, papír, 39,8 x 49,8 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pohled na Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 228286

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:00

    litografie, 12,3 x 8,5 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Kamýka (u Prahy)

    Položka č.: 228292

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:02

    tužka, kvaš, papír, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Der Engel

    Položka č.: 228408

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:04

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Hegenbarth

    (1884-1962)

    Cirkus

    Položka č.: 228504

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:06

    litografie, 1938, 13 x 9,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zatčení

    Položka č.: 228505

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:08

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Atelier K. Dudešek

    Položka č.: 228512

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:10

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • J. Bérová

    Město

    Položka č.: 228517

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:12

    linoryt, 1986, 18,6 x 12,7 cm, sign. PD J. Bérová 86, č. 94/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Třeboň – náměstí

    Položka č.: 228518

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:14

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:16

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Váza s růží

    Položka č.: 228798

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:18

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)