• Jana Reinerová

    U Ježíška

    Položka č.: 234239

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:31

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Reklama s botou

    Položka č.: 234240

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:32

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 234241

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:33

    litografie, 10 x 21,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 234242

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:34

    litografie, 12,5 x 8,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    USA

    Položka č.: 235242

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:35

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Modlitba

    Položka č.: 235243

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:36

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Čelem vpřed

    Položka č.: 235244

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:37

  • Ivan Komárek

    Čelem vzad

    Položka č.: 235245

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:38

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Touch me

    Položka č.: 235287

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:39

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní dům

    Položka č.: 235449

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:40

    pigment, papír, 2010, 50 x 29,5 cm, sign. zezadu Vetengl 2010, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Jízda na kole II

    Položka č.: 235450

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:41

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Položka č.: 235453

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:42

    sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. /8, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Nora Grumlíková

    Položka č.: 235454

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:43

    suchá jehla,papír, 13 x 8 cm, sign. PD Kamila Aubrechtová, č. 7/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Miroslav Šlapal

    Položka č.: 237266

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:44

    hlubotisk, 2003, 8,7 x 4,2 cm, sign. PD Kamila Albrechtová 03, č. 41/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Carlsson Marianne

    Položka č.: 237267

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:45

    hlubotisk, 8,6 x 4,8 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Milé radosti

    Položka č.: 238284

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:46

    kombinovaná technika, papír, 23 x 15 cm, sign. DU N. Synecká, autorský tisk, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

  • Alois Nožička

    Pochybný červ

    Položka č.: 238285

    Vyvolávací cena: 7.950 CZK (318 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:47

    fotografie, 1986, 29,8 x 22,7 cm, sign. vzadu Nožička 1986, ze souboru Amorfní modality, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.950 CZK (318 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Vřídlo

    Položka č.: 238299

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:48

    dřevořez, 2007, 12 x 9,5 cm, sign. PD Martin Manojlín 2007, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Nožička

    Ověnčená krajina

    Položka č.: 238307

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:49

    fotografie, 1961, 16,3 x 24,5 cm, sign. vzadu Nožička 1961, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Pravčická brána

    Položka č.: 238319

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:50

    dřevořez, 2006, 10 x 13 cm, sign. PD Martin Manojlín 2006, autorský tisk, cena města Saint Niklaas - Belgie, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Nožička

    The two roads

    Položka č.: 238322

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:51

    fotografie, 1964/87, 30,5 x 23 cm, sign. vzadu Nožička 1964/87, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Vlna

    Položka č.: 238323

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:52

    dřevořez, 2007, 9,5 x 11 cm, sign. PD Martin Manojlín 2007, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    CML in Blue

    Položka č.: 238365

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:53

    tuž, papír, 1979, 9 x 9 cm, sign. PD, 12.79

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ingrid Glaserová

    Kolotoč

    Položka č.: 238366

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:54

    lept, 1992, 64,5 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 31/60, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Potemnělý les (Ex libris VG)

    Položka č.: 238381

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:55

    lept, 10,5 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Dan Trantina

    Položka č.: 238382

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:56

    olej, papír, 2005, 25 x 35 cm, monogr. PD DT 05, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ivan Stratiev

    Carská dvojka

    Položka č.: 238384

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:57

    litografie, 1988, 15 x 12 cm, sign. PD Ivan Stratiev

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Herbert Kizsa

    Hrad

    Položka č.: 238388

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:58

    lept, 1980, 11 x 9,5 cm, sign. PD H. Kizsa, autorský tisk

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Okno

    Položka č.: 238431

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:59

    suchá jehla, 10 x 7 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, č. 78/100, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Poema hory

    Položka č.: 238432

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 21:00

    lept, 10 x 10 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, č. 52/120, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)