• Karel Svolinský

    Božena Němcová

    Položka č.: 250738

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:03

    mědirytina, 10 x 8 cm, sign. DU KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postavy

    Položka č.: 250740

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:04

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    J. W. Goethe

    Položka č.: 250741

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:05

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 250742

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:06

    ocelorytina, 8 x 3,2 cm, PD značeno v desce JAŠ, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina za rozbřesku

    Položka č.: 250744

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:07

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Poutník na cestě

    Položka č.: 250745

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:08

    suchá jehla, 8 x 6 cm, sign. PD K. Štika, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Jalůvka

    Lenin

    Položka č.: 250749

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:09

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Rodina

    Položka č.: 250751

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Člověk a civilizace

    Položka č.: 250752

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:11

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250753

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Krakonoš

    Položka č.: 250755

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:13

    dřevoryt, 16,7 x 10,6 cm, sign. DU JŠebek, Antikvariát Ostrovní, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Anděl

    Položka č.: 250756

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:14

    dřevoryt, 17,5 x 11 cm, sign. LD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z Máchova kraje

    Položka č.: 250761

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:15

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250762

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Valašská krajina

    Položka č.: 250763

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:17

    dřevoryt, 8,1 x 16,2 cm, sign. PD JWeiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Chod

    Položka č.: 250764

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:18

    tuš, papír, 21 x 17 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Písmák

    Položka č.: 250765

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:19

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Husitský lukostřelec

    Položka č.: 250766

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:20

    tuš, papír, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Lilie

    Položka č.: 250767

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:21

    litografie, 15 x 13 cm, sign. PD V. Trefil, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Vesnička pod kopcem

    Položka č.: 250768

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:22

    litografie, 10 x 10 cm, sign. PD V. Trefil, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Podhorská krajina

    Položka č.: 250769

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:23

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Strom - krajina

    Položka č.: 250770

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:24

    linoryt, 15 x 9,5 cm, sign. PD JŠebek, Antikvariát Ostrovní, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Belveder

    Položka č.: 250771

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:25

    dřevoryt, 1926, 9 x 14,5 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Laška

    (1907-1983)

    Pekelník

    Položka č.: 250773

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:26

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Svatopluk Klír

    (1896-1959)

    Posmrtná maska Friedricha Nietzsche

    Položka č.: 250782

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Jahody

    Položka č.: 250785

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:28

    mědirytina, 7,8 x 9,2 cm, sign. LN C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Kentaur

    Položka č.: 250786

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:29

    dřevoryt, 14,8 x 10,7 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Medek

    Růže ve váze

    Položka č.: 250787

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Přístav

    Položka č.: 250789

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:31

    litografie, 1963, 15,3 x 21,3 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s brýlimi

    Položka č.: 250793

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:32

    dřevoryt, 1974, 7,9 x 14,7 cm, sign. DU VKomárek 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)