• A. Václav Mašek

    Opava (návrh ilustrace)

    Položka č.: 242402

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:52

    tuš, papír, 20,5 x 15 cm, na spodním okraji papíru rúžové skvrnky od barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Pozor nebezpečí (návrh ilustrace)

    Položka č.: 242403

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:54

    tuš, papír, 14,5 x 12,5 cm, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Raněný (návrh ilustrace)

    Položka č.: 242404

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:56

    tuš, papír, 20,7 x 15 cm, lehce zašlý papír, modrá skvrnka od barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Kytice (PF 1976 Kutálek)

    Položka č.: 242682

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:58

    glazovaná hlína, reliéf, 1975, 11,5 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Múza (P. F)

    Položka č.: 242683

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:00

    dřevoryt, 1977, 17,3 x 13,9 cm, sign. PD 77, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ondřej Michálek

    Kaderála (PF 1970)

    Položka č.: 242686

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:02

    litografie, 1969, 20,5 x 29,5 cm, přáni k novému roku 1970, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír dvakrát přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Gotické okno (PF 1968)

    Položka č.: 242687

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:04

    litografie, 1967, 10 x 20,8 cm, přáni k novému roku 1968, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Pošta (PF 1967)

    Položka č.: 242688

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:06

    dřevoryt, 1966, 21 x 8,9 cm, přání k novému roku 1967, na pravé straně papíru báseň od Františka Kožíka, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Svět za oknem (PF 1963)

    Položka č.: 242689

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:08

    litografie, 1962, 20,3 x 8,5 cm, přání k novému roku 1963, na levé straně papíru báseň od Františka Kožíka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Hodiny na věži (PF 1966)

    Položka č.: 242690

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:10

    dřevoryt, 1965, 10,3 x 21 cm, přání k novému roku 1966, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír mimo tisk uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta dívka (P.F. 1993)

    Položka č.: 242848

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:12

    litografie, 1992, 15,5 x 20 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Můstek (PF 1963)

    Položka č.: 242849

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:14

    suchá jehla, 1962, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD Hlinovský, pod horním okrajem nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zasněžené chalupy (PF 1966)

    Položka č.: 242850

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:16

    litografie, 1965, 6,5 x 9,7 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava v turbanu (P.F. 1967)

    Položka č.: 242852

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:18

    litografie, 1966, 18 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Upřený pohled (P.F. 1981)

    Položka č.: 242853

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:20

    litografie, 1980, 20,5 x 12 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Peca

    Pražské věže (PF 84)

    Položka č.: 242858

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:22

    lept, 1983, 6,4 x 8,4 cm, sign. PD Jiří Peca 83, vepředu perem mimo tisk "PF 84 Hovorka", papír má zezadu malý flíček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zelené listy ( PF 2012)

    Položka č.: 242859

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:24

    serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Pobřeží u Makarsky (P. F. 1967)

    Položka č.: 242864

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:26

    litografie, 1969, 11 x 15,5 cm, sign. PD Karel Dlabota , č. 22/55, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1943)

    Zátiší s jablky a hruškami (P. F. 1961)

    Položka č.: 242865

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:28

    litografie, 1960, 19 x 13,5 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Ženský akt v modré (P. F. 1967)

    Položka č.: 242866

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:30

    kombinovaná technika, papír, 1966, 18 x 11 cm, sign. PD V. Volášek, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Ladislav Steskal

    (1910-1943)

    Zátiší s jablky a vínem (P. F. 1961)

    Položka č.: 242867

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:32

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Růže (P. F. 1961)

    Položka č.: 242868

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:34

    dřevoryt, 1960, 11,7 x 8 cm, sign. PD Karel Tondl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pař…

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Mísa s jablky (PF 1971)

    Položka č.: 242869

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:36

    dřevoryt, 1971, 5,5 x 9,1 cm, sign. PD Karel Tondl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pa…

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Výhled z okna

    Položka č.: 242989

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:38

    litografie, 18,7 x 12,8 cm, sign. PD M.Kazdová, č. 75/100, antiqari.at Radhošťská, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Oberthor

    Dostihy

    Položka č.: 242990

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:40

    litografie, 10,8 x 16,2 cm, sign. DU K. Oberthor, aut. tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • V. Hansík

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 242991

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:42

    olej, karton, 1930, 35,5 x 48 cm, LD monogr. V. H. 30, rám , vzadu nalepen autorský štítek s věnováním, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Položka č.: 242992

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:44

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 242993

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:48

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Zavřel

    Vysoké Tatry cestou k Popradskému Plesu

    Položka č.: 242997

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:50

    olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD Zavřel, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)