• Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Muž (Ex libris Dr. Fr. Onderek)

    Položka č.: 223982

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:20

    dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD JožkaBaruch, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • H. Edelmann

    Položka č.: 224249

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:22

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD H. Edelmann, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Chalupa

    Položka č.: 224271

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:24

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Tvář

    Položka č.: 225215

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:26

    tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Kavan

    Krajina - žena

    Položka č.: 225410

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:28

    lept, 7,7 x 9,5 cm, sign. PD, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šulc

    Štědrý den - Ilusrace k Erbenově Kytici

    Položka č.: 225442

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:30

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:32

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Smrtka (Ex libris J. R. B.)

    Položka č.: 227026

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:34

    lept, 1944, 4,5 x 3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vlastimil Toman

    (1930-2015)

    Stavidlo mlýna u Č.Hory

    Položka č.: 228062

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:36

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD V.Toman, vzadu popsáno: Vlastimil Toman, ak.mal., Stavidlo mlýna u Č.Hory, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ze Záběhlic

    Položka č.: 228068

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:38

    linoryt, 1962, 23,7 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 228150

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:40

    lept, 20,3 x 29,4 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, při okrajích lehce zvlněný, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 228196

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:42

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:44

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Saska

    Kuks

    Položka č.: 228289

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:46

    lept, 9,2 x 6,5 cm, sign. DU Jos. Saska, rám, č. 93/100, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Zátiší s jahodami

    Položka č.: 228460

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:48

    suchá jehla, 1958, 12,2 x 17 cm, sign. PD Ant Homolka, použito jako PF 1958, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Kateřina Vítečková

    Ptáček a květy

    Položka č.: 228461

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:50

    litografie, 9,4 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Váza s květinami

    Položka č.: 228511

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:52

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Vesnice

    Položka č.: 228520

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:54

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Neumann

    Kolibřík

    Položka č.: 228527

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:56

    tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Neumann

    Muž z profilu

    Položka č.: 228529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 20:58

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Neumann

    Mužská tvář

    Položka č.: 228530

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:00

    tužka, akvarel, papír, 1920, 30,7 x 18,5 cm, sign. DU 1920 Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 228554

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:02

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Wien I

    Položka č.: 228826

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:04

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:06

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Eva Činčerová

    Souboj

    Položka č.: 229057

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229938

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:12

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 47, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Kostel v krajině

    Položka č.: 229953

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:14

    litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Hrádek

    Položka č.: 229955

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:16

    litografie, 1982, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Strom před domy

    Položka č.: 229956

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 21:18

    litografie, 1982, 20 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)