• Micl

    (1969)

    Bez názvu

    Položka č.: 250359

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:43

    litografie, 2018, sign. PD Micl 18, rám, 3/8, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940)

    Dějiny v hrách

    Položka č.: 250360

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:44

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 81, v dolní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940)

    Z cyklu České památky, Praha

    Položka č.: 250361

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:45

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 78, v horní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Michálek

    (1949)

    Vymezení

    Položka č.: 250362

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:46

    linoryt, 1991, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek 91, č. 7/15, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Michálek

    (1949)

    Radikální řez

    Položka č.: 250363

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:47

    linoryt, 1990, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek, č. 13/15, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Mikeš

    (1934)

    Bitva

    Položka č.: 250364

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:48

    litografie, 1969, 24,3 x 44,3 cm, sign. PD Jan Mikeš 69, autorský tisk, žák prof. J. Nováka na SPŠG v Praze, poté studium na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Krajina na severu

    Položka č.: 250365

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:49

    akvarel, papír, 1964, 42,3 x 61,4 cm, sign. PD Zd. Mlčoch 64, rám, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista SN

    Figura

    Položka č.: 250366

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:50

    olej, karton, 1966, 58 x 40 cm, PD monogr. SN 66, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista Z. K.

    Zasněžená děla

    Položka č.: 250367

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:51

    olej, karton, 43 x 58 cm, sign. PD ZK, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1897)

    Bez názvu

    Položka č.: 250368

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:52

    lept, 13 x 8,5 cm, sign. PD Moravec, pravý dolní roh pokrčený

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    Praha

    Položka č.: 250369

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:53

    litografie, 16,3 x 8,6 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    Dívka a jelen

    Položka č.: 250370

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:54

    litografie, 1992, 65 x 83 cm, sign. PD Mžyk Josef 1992, č. 57/127, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Muži

    Položka č.: 250371

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:55

    akvarel, tuš, papír, 42 x 58 cm, sign. PD Načeradský, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Podat ruku soše

    Položka č.: 250372

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:56

    tempera, papír, 1994, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvojice

    Položka č.: 250373

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:57

    litografie, 2010, 32,5 x 38 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvě ženy

    Položka č.: 250374

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:58

    litografie, 2010, 32,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Těla

    Položka č.: 250375

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:59

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský , sign. vzadu Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka

    Položka č.: 250376

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:00

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka

    Položka č.: 250377

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:01

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka II.

    Položka č.: 250378

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:02

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Tři

    Položka č.: 250379

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:03

    akryl, plátno, 2016, 115 x 70 cm, sign. vzadu KAMILA NAJBRTOVÁ 2016, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Nebeský

    (1907)

    Letní krajina

    Položka č.: 250380

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:04

    olej, malířská lepenka, 62 x 77 cm, sign. LD Z. Nebeský, rám, žák prof. F. Fröhlicha, F. Hladíka, A. Kalvody

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Krajina

    Položka č.: 250381

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:05

    olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 250382

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:06

    monotyp, 1975, 42,4 x 32,4 cm, sign. PD Rudolf Němec 1975, rám, lehce zvlněný papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 250383

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:07

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 250384

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:08

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lokomotiva

    Položka č.: 250385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:09

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzim

    Položka č.: 250386

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:10

    pastel, papír, 1944, 38,5 x 50,5 cm, sign. LD Pilner? 44, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chlapec v čapce

    Položka č.: 250387

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:11

    akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzim

    Položka č.: 250388

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:12

    akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook