• Jan Konůpek

    Mladá Boleslav

    Položka č.: 207975

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:19

    uhel, papír, 1937, 36 x 24,5 cm, sign. LD KPK, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Scéna z divadelní hry

    Položka č.: 211258

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:20

    uhel, papír, 30 x 43,5 cm, provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, oboustranná kresba, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:21

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Z lesa

    Položka č.: 211262

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:22

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    Položka č.: 211274

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:23

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Werner Haselhuhn?

    (1925-2007)

    Položka č.: 212333

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:24

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Štika

    (1906-1940)

    Strom

    Položka č.: 212489

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:25

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alena Vernerová

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 214055

    Vyvolávací cena: 225 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:26

    dřevoryt, akvarel, 1984, 20 x 14 cm, sign. LD A. Vernerová 1984, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 225 CZK (9 €)

  • Alena Vernerová

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 214056

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:27

    dřevoryt, akvarel, běloba, 1984, 20 x 13 cm, sign. PD A. Vernerová 1984, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 225 CZK (9 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 214089

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Západ slunce

    Položka č.: 214771

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:29

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 173/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Vlasta

    Položka č.: 215195

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:30

    fix, papír, 1980, 18 x 27 cm, sign. PD Vilém 1980, pasparta, vzadu věnování, uprostřed přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší I.

    Položka č.: 215538

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:31

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 12/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší II.

    Položka č.: 215539

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:32

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 13/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Kostelík

    Položka č.: 215830

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:33

    litografie, 28,5 x 44 cm, monogr. PD Št., Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Nedvěd

    Vesnice

    Položka č.: 215831

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:34

    pastel, papír, 1972, 11 x 16 cm, sign. PD F. nedvěd 72, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Řehoř

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 217510

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:35

    lept, 17 x 14 cm, sign. PD J. Řehoř, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • V. Vayer

    Hradčany

    Položka č.: 217513

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:36

    lept, 8 x 11,3 cm, sign. PD Vayer, zašpiněný, roztržený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Zámecké schody

    Položka č.: 217516

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:37

    lept, 25 x 35,3 cm, sign. PD K Gabriel, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Špicner

    Týnský chrám

    Položka č.: 217535

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:38

    dřevoryt, 1969, 29,5 x 21,3 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Silovský?

    Daliborka

    Položka č.: 217537

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:39

    lept, 32,3 x 24,6 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zbyněk Novotný

    (1950)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 217538

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:00

    litografie, 1987, 30,5 x 21,4 cm, sign. PD Novotný Zbyněk 1987, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zbyněk Novotný

    (1950)

    Zámecké schody

    Položka č.: 217539

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:01

    litografie, 1984, 27 x 21 cm, sign. PD Novotný 1984, č. 145/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • V. Vayer

    Zimní večer pod Karlovým mostem

    Položka č.: 217540

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:02

    akvatinta, 26 x 20 cm, sign. PD Vayer, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 217545

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:03

    litografie, 25 x 19,5 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 104/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Týnský chrám

    Položka č.: 218075

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:04

    lept, 31,5 x 24,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Položka č.: 218089

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:05

    dřevoryt, 16,3 x 12,3 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Plavení koní

    Položka č.: 218091

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:06

    litografie, 1941, 29,2 x 23,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • R. Mošna

    Chalupa

    Položka č.: 218109

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:07

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ruda Šváb

    (1909-1989)

    U Svoru v Lužických horách

    Položka č.: 219185

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:08

    litografie, 25,5 x 43,5 cm, sign. PD Ruda Šváb, č. 78/90, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)