• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Cairo (Egypt)

    Položka č.: 254641

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Paříže

    Položka č.: 254642

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:02

    olej, karton, 10,2 x 15,1 cm, sign. DU Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chrám Vasila Blaženého v Moskvě

    Položka č.: 254643

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:04

    olej, papír, 15 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s kapucí

    Položka č.: 254644

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:06

    olej, překližka, 1940, 34,5 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, okraje lehce odřeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Herci

    Položka č.: 254645

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:08

    olej, plátno, 1934, 25,2 x 19,6 cm, sign. PD B. Ullrych 34, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 254646

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Drahomír Josef Růžička

    (1870-1960)

    New York

    Položka č.: 254647

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:12

    bromostříbrná fotografie, 36,7 x 27,4 cm, pravděpodobně pozdější zvětšenina, antiqari.at Radhošťská, člen Klubu fotografů amatérů Praha a ČKFA

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Fauna

    Položka č.: 254648

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:14

    dřevoryt, 39,5 x 34,3 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, č. 5/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Hlava margarétka (PF 1982)

    Položka č.: 254649

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:16

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Úlovek

    Položka č.: 254650

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:18

    serigrafie, 11,6 x 8 cm, sign. PD, horní a spodní okraj papíru lehce pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Leoš Janáček

    Položka č.: 254651

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:20

    litografie, 2010, 12,8 x 8,5 cm, sign. DU Petr Minka 10, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Mézl

    Jaro

    Položka č.: 254652

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:24

    dřevoryt, 12,5 x 7 cm, sign. DU Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Jan Studený

    Zima

    Položka č.: 254653

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:26

    akryl, sololit, 2006, 13 x 28 cm, sign. LD Stu 06, rám, na zadní straně autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Minka

    (1961)

    Un tributo a Michelangelo

    Položka č.: 254654

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:28

    litografie, 2010, 12,6 x 9 cm, sign. DU Petr Minka 10, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef. J. Vejvoda

    Zima

    Položka č.: 254655

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:30

    akryl, sololit, 12,5 x 17,7 cm, sign. LD J.J. Vejvoda, rám, na zadní straně štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Sv. Jiří

    Položka č.: 254656

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:32

    glazovaná pálená hlína, 35,5 x 25,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Rudolf II.

    Položka č.: 254657

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:34

    lept, 2009, 13 x 9 cm, sign. DU Petr Minka 09, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Čermáková

    Rackové nad Vltavou

    Položka č.: 254658

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:36

    lept, 29 x 17 cm, sign. PD J. Čermáková, 20/100, mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Karlův most

    Položka č.: 254659

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:38

    litografie, 1980, 16 x 25,5 cm, sign. PD A. Fuchs 80, 86/200, v levé části zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv II

    Položka č.: 254660

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:40

    lavírovaná tuš, papír, 40 x 28 cm, rámy poškozeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv

    Položka č.: 254661

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:42

    lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rámy poškozeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Pohled na Notre Dame

    Položka č.: 254662

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:44

    pastel, uhel, papír, 53 x 84 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)