• Národní pokladnice

    Medaile Mobilizace československé armády, 1938

    Položka č.: 242305

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:28

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 38,61 mm, váha 26 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírové pouzdro, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, původně součást setu 3 medailí "Češi ve válce", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Medaile k výročí založení Univerzity Istropolitany v Bratislavě

    Položka č.: 242306

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:30

    měď, zušlechtěno zlatem, průměr 45 mm cm, uloženo v plastovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Franc II.

    Položka č.: 242307

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:32

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře a schránce na míru, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Obálka Litograph II

    Položka č.: 242359

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:34

    litografie, 32,5 x 53 cm, původní litografie, původní obálka, při okrajích zažloutlý, na horním okraji otřepený papír, hřbet lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Les Musiciens Vagabonds

    Položka č.: 242360

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:36

    litografie, 31,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Gaston de Latenay

    (1859-1943)

    Přístav

    Položka č.: 242362

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:38

    barevný dřevoryt, 1898, 25,5 x 22 cm, PD monogr. ve dřevě GL 98, papírová pasparta, Ilustrace: Homér, Nausikaa, 1898, levý okraj a část horního okraje lehce ušpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Fritz Silberbauer

    (1883-1974)

    Garten im Sonnenschein - Zahrada v Sonnenschein

    Položka č.: 242374

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:40

    lept, 13 x 16,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Eduard Klika

    Spěv organů

    Položka č.: 242388

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:42

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    U stolu

    Položka č.: 242398

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:44

    tužka, pero, papír, 16 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Děti s kuřátky

    Položka č.: 242399

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:46

    tužka, papír, 22,5 x 32 cm, lehce ztažloutlý, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Plačící děvče

    Položka č.: 242400

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:48

    pero, papír, 16,9 x 33,5 cm, lehce zašlý papír, horní levý roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Přepadení (návrh ilustrace)

    Položka č.: 242401

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:50

    tuš, papír, 21 x 14,9 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Opava (návrh ilustrace)

    Položka č.: 242402

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:52

    tuš, papír, 20,5 x 15 cm, na spodním okraji papíru rúžové skvrnky od barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Pozor nebezpečí (návrh ilustrace)

    Položka č.: 242403

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:54

    tuš, papír, 14,5 x 12,5 cm, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Raněný (návrh ilustrace)

    Položka č.: 242404

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:56

    tuš, papír, 20,7 x 15 cm, lehce zašlý papír, modrá skvrnka od barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Kytice (PF 1976 Kutálek)

    Položka č.: 242682

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 20:58

    glazovaná hlína, reliéf, 1975, 11,5 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Múza (P. F)

    Položka č.: 242683

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:00

    dřevoryt, 1977, 17,3 x 13,9 cm, sign. PD 77, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ondřej Michálek

    Kaderála (PF 1970)

    Položka č.: 242686

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:02

    litografie, 1969, 20,5 x 29,5 cm, přáni k novému roku 1970, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír dvakrát přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Gotické okno (PF 1968)

    Položka č.: 242687

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:04

    litografie, 1967, 10 x 20,8 cm, přáni k novému roku 1968, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Pošta (PF 1967)

    Položka č.: 242688

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:06

    dřevoryt, 1966, 21 x 8,9 cm, přání k novému roku 1967, na pravé straně papíru báseň od Františka Kožíka, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Svět za oknem (PF 1963)

    Položka č.: 242689

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:08

    litografie, 1962, 20,3 x 8,5 cm, přání k novému roku 1963, na levé straně papíru báseň od Františka Kožíka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Hodiny na věži (PF 1966)

    Položka č.: 242690

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:10

    dřevoryt, 1965, 10,3 x 21 cm, přání k novému roku 1966, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír mimo tisk uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta dívka (P.F. 1993)

    Položka č.: 242848

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:12

    litografie, 1992, 15,5 x 20 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Můstek (PF 1963)

    Položka č.: 242849

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:14

    suchá jehla, 1962, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD Hlinovský, pod horním okrajem nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zasněžené chalupy (PF 1966)

    Položka č.: 242850

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:16

    litografie, 1965, 6,5 x 9,7 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava v turbanu (P.F. 1967)

    Položka č.: 242852

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:18

    litografie, 1966, 18 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Upřený pohled (P.F. 1981)

    Položka č.: 242853

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:20

    litografie, 1980, 20,5 x 12 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Peca

    Pražské věže (PF 84)

    Položka č.: 242858

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:22

    lept, 1983, 6,4 x 8,4 cm, sign. PD Jiří Peca 83, vepředu perem mimo tisk "PF 84 Hovorka", papír má zezadu malý flíček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zelené listy ( PF 2012)

    Položka č.: 242859

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:24

    serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Pobřeží u Makarsky (P. F. 1967)

    Položka č.: 242864

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:26

    litografie, 1969, 11 x 15,5 cm, sign. PD Karel Dlabota , č. 22/55, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)