• Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Pradleny u řeky

    Položka č.: 252229

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:30

    olej, plátno, 28,3 x 35,2 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích otřepené plátno a poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Odpočinek

    Položka č.: 252230

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:31

    olej, plátno, 34,7 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Dvě dívky

    Položka č.: 252231

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:32

    olej, karton, 1931, 12,8 x 16 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Ženy v šátcích

    Položka č.: 252232

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:33

    olej, plátno, 19 x 15,7 cm, sign. PD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Urbánek

    (1924-1984)

    Zima v mlžném oparu

    Položka č.: 252233

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:34

    olej, malířská lepenka, 1973, 40 x 60 cm, sign. PD Urbánek, práce nymburského malíře, který od roku 1941 do roku 1949 navštěvoval soukromou Školu dekorativních umění v Praze ve vile Grébovka, kde byl jeho učitelem akademický malíř Jaroslav Masák. Ilustroval například sborníky Lysá město Polabí, brož…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Jelen v říji

    Položka č.: 252234

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:35

    akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Bez názvu

    Položka č.: 252235

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:36

    dřevoryt, 6,7 x 3 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    Položka č.: 252236

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:37

    měkký kryt, 30 x 26 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice III.

    Položka č.: 252237

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:38

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. DU Venera Vincent 1990, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice IV.

    Položka č.: 252238

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:39

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD Venera Vincent 1990, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    V Tatrách

    Položka č.: 252239

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:40

    dřevoryt, papír, 1922, 45,5 x 55 cm, sign. PD Vik, značeno PD v desce VK - 22 a LD autorským razítkem, mírně zažloutlý, při okrajích mimo tisk pokrčený a v horní části natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademi…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trosky

    Položka č.: 252240

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:41

    barevný dřevo-linoleoryt, 1926, 13,3 x 29,6 cm, sign. PD Vik, mírně pokrčený a natržený pravý horní roh, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Má…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Krajina

    Položka č.: 252241

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:42

    lept, 1932, 21,5 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1932, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    Položka č.: 252242

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:43

    akvatinta, 1989, 35,3 x 29 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 9/11, zezadu na papíru autorské razítko, horní okraj papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vrátný?

    Krajina

    Položka č.: 252244

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:45

    olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Ležící akt

    Položka č.: 252245

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:46

    linoryt, 1957, 27,5 x 43 cm, sign. PD K. Vysušil 57, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Weinzetl

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 252246

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:47

    olej, sololit, 45 x 55 cm, sign. PD Jan Weinzetl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ptáci

    Položka č.: 252247

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:48

    lept, 1985, 18,2 x 11,8 cm, sign. DU Wielgus, č. 3/10, vzadu razítko Národní galerie v Praze, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook