Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    Položka č.: 199459

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:34

    světlotisk, 40 x 26 cm, rám, podle Katheleen Lucas, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:43

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Manželé

    Položka č.: 243270

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:21

    lept, 19,4 x 14,4 cm, LD značeno v desce HW, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portál

    Položka č.: 243271

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:22

    mědirytina, 29,8 x 22 cm, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kočky

    Položka č.: 244805

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:50

    akryl, plátno, 30 x 30 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Číňan

    Položka č.: 245671

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:37

    pastel na hedvábí, 2,5 x 17,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Bača

    Položka č.: 219977

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:38

    olej, plátno, 71,5 x 60 cm, sign. PD Fukal?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncentrační tábor

    Položka č.: 245639

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2020 18:39

    akvarel, uhel, papír, 42,5 x 52 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Královna

    Položka č.: 245670

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:35

    olej, karton, 18 x 13 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Konvolut kreseb antických soch

    Položka č.: 245612

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:34

    23x tuš, pauzovací papír, 33,5 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kvočna

    Položka č.: 231455

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:27

    tisk, fixy, papír, 21 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Poberta

    Položka č.: 231454

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:28

    tuš, pastel, papír, 34,5 x 23,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena se zalomenýma rukama

    Položka č.: 245636

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:29

    pastel, tužka, papír, 25,5 x 16,2 cm, pasparta, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Střevlík

    Položka č.: 245626

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:30

    ocelorytina, 2,7 x 4,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Automobil

    Položka č.: 125699

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:31

    tužka, papír, 20,2 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tanečnice

    Položka č.: 125696

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:32

    tuš, papír, 26,6 x 19,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Návrh kostýmů 17. století

    Položka č.: 125695

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:33

    pastel, uhel, papír, 28,8 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V lesích

    Položka č.: 226826

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:08

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:16

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt s příborem

    Položka č.: 235412

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:04

    tisk, 20,6 x 15,6 cm, na spodním okraji vepsáno modrou tužkou "Dalí", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jablko nepadá daleko od stromu

    Položka č.: 237209

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:24

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Před hostincem

    Položka č.: 237210

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:26

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 22:12

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris R. R. Hofmeister

    Položka č.: 223930

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:10

    lept, 11,3 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 225310

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:26

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad

    Položka č.: 238103

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:04

    akvarel, papír, 13,6 x 18 cm, papírová pasparta, na pravém okraji lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zelené listy ( PF 2012)

    Položka č.: 242859

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:24

    serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Madona s dítětem

    Položka č.: 242993

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:46

    anaplast, plátno, 80 x 63,5 cm, , na několika místech odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Roubenka u potoka

    Položka č.: 243000

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:56

    tempera, papír, 30 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Humr

    Položka č.: 243002

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:58

    výšivka, 44 x 59,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook