Želva (Traag Maar Zeker in 1958)

    Položka č.: 242710

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:36

    dřevoryt, 7,5 x 11,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pohled na město

    Položka č.: 242803

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:42

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 242993

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:54

    anaplast, plátno, 80 x 63,5 cm, , na několika místech odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kampa pod Karlovým mostem

    Položka č.: 246313

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:34

    akvarel, papír, 30,5 x 41,5 cm, v horní části skvrny od vody, při hornímokraji vytržen kus papíru cca 05 x 2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)

    Položka č.: 249212

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:18

    8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)

    Položka č.: 249217

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:20

    4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Théby

    Položka č.: 249218

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:22

    1 x pohlednice, zadní strana popsaná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Motýl

    Položka č.: 249267

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:34

    litografie, 5,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krajinné výjevy

    Položka č.: 249537

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 23:00

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Stromy

    Položka č.: 249538

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 23:02

    kolorovaný lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru, pravděpodobně dokolorováno později, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Předjaří

    Položka č.: 249545

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 18:04

    olej, karton, 28,5 x 37 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Kopretiny ve váze

    Položka č.: 249547

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 18:08

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Položka č.: 253842

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:12

    akvarel, tuš, papír, 21 x 29 cm, rám, rám mírně poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Samota

    Položka č.: 253844

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 21:16

    olej, karton, 14,5 x 16 cm, rám, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)