Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Střešovice pod sněhem

    Položka č.: 261569

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 15:21

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 261570

    Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 15:22

    Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)

  • Jana Reinerová

    Nový Svět

    Položka č.: 261571

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 15:23

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

  • Jana Reinerová

    Dům kde žil Jiří Mucha

    Položka č.: 255563

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 19:06

    litografie, 14 x 20,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, 30/55, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    Položka č.: 188831

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 19:07

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 60/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 188832

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 19:08

    litografie, 32,7 x 37,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, 33/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Hrázděný dům

    Položka č.: 189121

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 19:11

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Jana Reinerová

    Schody na Kampu

    Položka č.: 196055

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 19:16

    litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/73, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jana Reinerová

    Anděl v Muchově zahradě

    Položka č.: 196056

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 19:17

    litografie, 38 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Jana Reinerová

    Naproti Valdštejnu

    Položka č.: 196960

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 19:18

    litografie, 32,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama

    Položka č.: 196961

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 19:19

    litografie, 32 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Lampy a výlohy

    Položka č.: 238521

    Vyvolávací cena: 27.500 CZK (1.146 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 20:37

    kombinovaná technika, plátno, 38,5 x 48,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 27.500 CZK (1.146 €)

  • Jana Reinerová

    U Němců - brána do svobody

    Položka č.: 262334

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:45

    litografie, 34,5 x 27,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jana Reinerová

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 252142

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 22:20

    litografie, 30,3 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/46, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Jana Reinerová

    Minaret

    Položka č.: 254968

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 18:30

    litografie, 32 x 37 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/68, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Jana Reinerová

    Ještěd

    Položka č.: 255416

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 18:40

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    Položka č.: 255960

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 18:44

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Jana Reinerová

    Let

    Položka č.: 255961

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 18:46

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)