• Jiří Načeradský

    Venuše

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2020 15:00

    olej, plátno, 2011, 81 x 101 cm, PD monogr. JN 2011, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    olej, plátno, 2013, 81 x 80 cm, sign. PD Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Jiří Načeradský

    Biostroje

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    tempera, tuš, karton, sololit, 1973, 63, 5 x 48, 5 cm, sign. LD Načeradský 1972, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Jiří Načeradský

    Zlatá kudlanka

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    olej, plátno, 2009, 64, 5 x 80 cm, sign. PN Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě cvičitelky

    Položka č.: 285

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jiří Načeradský

    Za městem

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jiří Načeradský

    Čtyři muži

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Šalamoun

    Osudí

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    litografie, 1991, 55 x 70,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, autorský tisk 10/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Dana Puchnarová

    Irradiace

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    lept, 1964, 42 x 49,5 cm, sign. PD Puchnarová 1964, č. 3/6, z cyklu Geometria spiritualis, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

  • Karel Pauzer

    Lovec žab

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    lept, 1980, 59,9 x 48,5 cm, sign. PD Pauzer 1980, na okrajích je papír místy ušpiněn od tiskové barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kavana, člen obnovené Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Dušan Kállay

    Velká mizéria

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    lept, 59 x 49 cm, sign. PD Dušan Kalláy, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Milan Dobeš

    Kruhy

    Položka č.: 329

    serigrafie, 31 x 31,5 cm, sign. PD M. Dobeš, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Eva Činčerová

    František Hrubín: Jobova noc

    Položka č.: 328

  • Adriena Šimotová

    (1926-2014)

    O domě

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    pero, papír, 1991, 23 x 22, 5 cm, sign. DU Adriena Šimotová 91, Ilustrace ke knize Marek Stašek, Texty o domě a událostech, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a prof. J. Kaplického na VŠUP tamtéž, členka skupiny G, UB 12 a Nové skupiny

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 326

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Blackout

    Položka č.: 325

    litografie, 1969, 52 x 42,5 cm, sign. PD Liesler 69, č. 70/75, při levém dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Madame de Thebe

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    litografie, 1969, 65 x 49 cm, sign. PD Liesler 69, č. 3/80, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 323

  • Josef Liesler

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Demel

    Pocta Gustavu Mahlerovi III.

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Demel

    Přenos

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Karel Demel

    Pražské Jaro

    Položka č.: 319

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Demel

    Nevím

    Položka č.: 318

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (448 €)

    akvatinta, 1967, 34 x 50 cm, sign. PD Čepelák 1967, č. 27/100, v soupisu pod č. 267, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.200 CZK (448 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Javorové listy

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Nemocná zem II.

    Položka č.: 315

  • František Burant

    (1924-2001)

    Čas včel

    Položka č.: 314

    suchá jehla, 1991, 50 x 63 cm, sign. PD F. Burant 1991, č. 24/30, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Růže a oltář

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    suchá jehla, 1996, 14,6 x 13 cm, sign. PD J. Jíra 96, rám, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Anderle

    Šeřík

    Položka č.: 312

    lept, pastel, papír, 1987, 26,7 x 17,6 cm, sign. DU Jiří Anderle, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Dáma s chrtem

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    litografie, 1947, 16,7 x 12,3 cm, sign. LD Tichý 47, příloha katalogu vydaná v nákladu 100 výtisků k autorově výstavě ve Vilímkově galerii (31. I. - 18. II. 47), uvedeno v soupisu František Dvořák František Tichý Grafické dílo pod č. 139, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)