• Radka Kuželová

    Jin & Jang

    Položka č.: 246098

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:45

    2 obrazy, olej na plátně, 2016, 50 x 70 cm, PD

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • František Hodonský

    Slovenská krajina

    Položka č.: 241551

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    barevný dřevořez, 2003, 62 x 91,5 cm, sign. PD Hodonský 2003, 3/3, při okraji natržený papír, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

  • Jana Brabincová

    23 Zunge/němčina; 18 gjuhë/albánština – ze série Jazyk

    Položka č.: 246099

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:46

    2 obrazy akryl na plátně; ze série Jazyk, 2019, 20 x 20 cm, vzadu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 241572

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (482 €)

    serigrafie, 1984, 51,5 x 44 cm, sign. PD Vasarely 1984, rám

    Aktuální cena: 13.000 CZK (482 €)

  • Michael Aspinall Murka

    Suché slané jezero

    Položka č.: 241959

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:47

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.334 €)

  • Pavlína Kvita

    Post Landscape 2

    Položka č.: 246100

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    dřevo, papír, 2016, 41 x 41 x 11 cm, v rámu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • akad. mal. Teodor Buzu

    Položka č.: 246101

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:48

    malba na hedvábí, 2013, 76 x 90 cm, PD, v rámu

  • Jaro Procházka

    (1872-1958)

    Kampa

    Položka č.: 241999

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    olej, karton, 49 x 56 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám , konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na několika místech při okraji drobné dírky po adjustaci. Jaro procházka byl žákem prof. Jakesche na UMPRUM v Praze, jednatel a výstavní komisař J.U.V., malíř městských námětů, žánrů, krajinář. …

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

  • Monika Lainová

    V tajemné zahradě

    Položka č.: 246102

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:49

    malba na hedvábí, 2019, 103 x 103 cm, PD

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Středoevropský malíř kolem r. 1700

    Sv. Kateřina Alexandrijská

    Položka č.: 242087

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (741 €)

    olej, plátno, 97,5 x 78 cm, rám, Kateřina Alexandrijská byla podle legendy křesťanskou mučednicí žijící kolem roku 300 a po staletí patřila mezi nejpopulárnější křesťanské světce. Patří k nejčastěji zobrazovaným světicím, v Čechách byl propagátorem a podporovatelem jejího kultu Karel IV. V nabízené …

    Aktuální cena: 20.000 CZK (741 €)

  • Martin Matoušek

    ze série Bez limitu

    Položka č.: 246103

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:50

    syntetika na mahagonové desce, 2017, 216 x 156 cm, vzadu

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Dáma a pierot

    Položka č.: 242225

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.112 €)

  • Valdemar Sokol

    Ohnivé Šin

    Položka č.: 246104

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:51

    deskový obraz, kombinovaná technika, 1998, 56 x 40 cm, PD

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Franz Heger

    (1766-1831)

    Praha Malostranské náměstí - slavnostní korunovační vjezd císaře Leopolda II

    Položka č.: 243021

    mědirytina, 44 x 57,5 cm, rám, vydáno v letech 1792 - 1796 v sérii rytin pražských pohledů

  • Milan Pavýza

    Souhvězdí Lyry

    Položka č.: 246105

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:52

    fotografický obraz kašírovaný na skle, 2019, 50 x 70 cm, PD, v rámu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Jan Josef Dietzler

    (1694-1744)

    Praha Malý rynek

    Položka č.: 243022

    mědirytina, 1743, 36 x 60 cm, rám, uprostřed přeloženo

  • Nastassia Alienikava

    náušnice, Scandinavian Forest, model Smultron Black

    Položka č.: 246106

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:53

    Ag 925/1000, ruthenium, 1,3 x 1 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Felger

    (1938-1986)

    Modré zátiší

    Položka č.: 243902

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    kombinovaná technika, papír, 62 x 44,5 cm, sign. LD Felger, při okrajích mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Nastassia Alienikava

    prsten, Scandinavian Forest, model Smultron Black

    Položka č.: 246107

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:54

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Appel

    (1921-2006)

    Položka č.: 246634

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    litografie, 1969, 32,5 x 50 cm, sign. PD Appel 69, rám, č. 38/100, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Hanuš Lamr

    Náhrdelník jednoho květu

    Položka č.: 246108

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:55

    šperk, přívěsek s nastavitelným řetízkem, Ag 8,89 g, 2018, 1 x 1 cm

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Večerní setkávání

    Položka č.: 246635

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.445 €)

    tempera, kombinovaná technika, papír, 1987, 24,5 x 38,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.445 €)

  • Michal Trpák

    Red Punk

    Položka č.: 246109

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:56

    bronzová soška, 2018, v. 11 cm, vzadu vedle číra

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 246636

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (408 €)

    olej, sololit, 35 x 80 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.000 CZK (408 €)

  • Jaro Procházka

    (1872-1958)

    Chrám Sv. Mikuláše

    Položka č.: 246637

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:57

    olej, karton, 26,5 x 39,5 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Jaro procházka byl žákem prof. Jakesche na UMPRUM v Praze, jednatel a výstavní komisař J.U.V., malíř městských námětů, žánrů, krajinář. Velký význam měly pro něj studijní cesty do Paříže, Bel…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (352 €)

  • Olga Maler Kunc

    Holka

    Položka č.: 246110

    kachel; keramika , 1999, 25 x 20 cm, vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Tomáš Skála

    Kamarád trýzeň

    Položka č.: 246111

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:58

    keramika, 2012, v. 28, š. 33 cm, vespod

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Zjevení svatého Jana

    Položka č.: 246638

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (330 €)

    bibliofilie, 7x grafický list, 1998, 29 x 19,5 cm, autorský tisk, náklad 100 číslovaných výtisků, edice BIBLOS, svazek 9, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukl…

    Aktuální cena: 8.900 CZK (330 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    V běhu

    Položka č.: 246639

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:59

    tuš, akvarel, koláž, papír, 39,8 x 31,7 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Vera Luna

    Om

    Položka č.: 246112

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    kruhový kachel, Ø 28 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)