Kompozice (PF 1999)

    Položka č.: 242773

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:01

    serigrafie, 1998, 7,8 x 6,9 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vánoční věnec (PF 1945 Břetislav Peterka)

    Položka č.: 242774

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:02

    lept, 1944, 12,3 x 8 cm, sign. PD Fleissig 44, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)

    Položka č.: 242775

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:03

    litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Sol lucet omnibus (PF 1971)

    Položka č.: 242776

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:04

    ocelorytina, 1971, 5,6 x 6,8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, papír nepatrně pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Sol lucet omnibus (PF 1980)

    Položka č.: 242777

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:05

    litografie, 1980, 5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Saně

    Položka č.: 242836

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:06

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 242837

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:07

    dřevoryt, 1944, 12,7 x 9,7 cm, sign. PD JosefHodek 1944, na dvojlistu s přáním J. Hodka příteli do Nového roku 1945 , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s můrou

    Položka č.: 242839

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:08

    litografie, 1979, 11,2 x 17,2 cm, sign. DU B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1980, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purky…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Sfinga

    Položka č.: 242840

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:09

    litografie, 1973, 17 x 12 cm, DU text autora: P.F. 1974 a srdečně díky za dopis a za milé blahopřání od vzácného přítele - básníka! S mnoha pozdravy a pěkným poručením mil. paní. Tvůj B.S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, st…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s lodí

    Položka č.: 242841

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:10

    litografie, 1982, 12 x 17 cm, sign. PD B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1983, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s věží

    Položka č.: 242842

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:11

    litografie, 1978, 19,3 x 13 cm, sign. LN B.S. Urban, autor použil jako P.F. 1979, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně,…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje (P.F. 1990)

    Položka č.: 242843

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:12

    litografie, 1989, 17 x 9,8 cm, sign. DU Hořánek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Srdcová desítka (P.F.)

    Položka č.: 242844

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:13

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Listy

    Položka č.: 242845

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Čtenářka ( PF 1965 K. Zink)

    Položka č.: 242846

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:15

    dřevoryt, 1964, 9 x 6,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava (P.F. 1992)

    Položka č.: 242854

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:16

    litografie, 1991, 17 x 10 cm, sign. LD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty uměle…

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava s větví (P.F. 1989)

    Položka č.: 242855

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:17

    litografie, 1988, 16 x 8 cm, sign. LD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělec…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Faun

    Položka č.: 242860

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:18

    dřevoryt, 1966, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD JosefHodek , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské panorama

    Položka č.: 242923

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:19

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 32/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • A. Václav Mašek

    Koťata

    Položka č.: 242938

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    Položka č.: 242955

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:21

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Karlův most

    Položka č.: 242958

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:22

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička v Praze

    Položka č.: 242959

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:23

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Mlýn

    Položka č.: 242963

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:24

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Loď v zátoce

    Položka č.: 242968

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:25

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pam G. Rueter

    (1906-1998)

    Koráb

    Položka č.: 242969

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:26

    dřevoryt, 1955, 10,5 x 9 cm, titulní strana PF 1956, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Déšť nad polem

    Položka č.: 242970

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:27

    dřevoryt, 6,9 x 11,8 cm, značeno LD v desce J. Hrubý, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Letadlo (PF 1972)

    Položka č.: 242971

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:28

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Carl Stephen Junge

    (1880-1972)

    Sfinga (Burton Holmes - His book)

    Položka č.: 242973

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:29

    litografie, 9,3 x 9,2 cm, sign. PD, na desce značeno C. S. J. , papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, při pravém okraji papíru (mimo tisk) nažloutlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pes

    Položka č.: 242974

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)