-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Motocykl model B.S.A.
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:02
koláž, tuš, papír, 12,8 x 10,8 cm, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Maringotka
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:45
litografie, 1976, 22 x 12 cm, sign. DU Tomáš Bím 76, č. 9/60, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Parní pomník
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:18
lept, 32,9 x 24,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 19/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Kobylkabriolet
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:35
litografie, 18 x 30,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 2/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Grappamobil
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:36
litografie, 20,4 x 27,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 3/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Milan Bauer
(1960)
Tatra
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:23
lept, 16,7 x 28,9 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
Velociped (PF1979, Dr. F. Dvořák)
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:50
litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Kamil Lhoták 87, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kováčik
A Special Shooting Bike
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:43
litografie, papír, 1999, 31 x 45,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 1/28
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Výlet s párou
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:24
lept, 24,1 x 17,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Před rychlostním rekordem
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:17
litografie, 2008, 27 x 39,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 105/130
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Plechovky 3
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:16
litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 31/80
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kováčik
(1959)
Mercedes-Benz Island
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:44
kombinovaná technika, papír, 2002, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2002, č. 97/100
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1968)
Mona Motor
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:39
litografie, 2018, 40,1 x 30,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2018, č.45/70
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kováčik
(1959)
A special world bicycle
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:42
ručně kolorovaná litografie, 1999, 31,5 x 47,7 cm, sign. PD Ivan Kovčik 99, č. 1/28
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Plechovky 1
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:15
litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 9/70
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Dvorská Šípová
(1977)
Motorka
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:27
litografie, 2018, 50 x 63 cm, sign. PD Zuzana DvorskáŠípová , č. 47/60
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 76 - Staré auto, Vzducholoď
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:52
litografie, 1975, 10 x 13 cm, sign. DU Kamil Lhoták 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Bio velo
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:30
litografie, 13 x 15,2 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 43/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Autostrada
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:37
litografie, 26 x 40 cm, č. 80/100
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
DC - 2
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:10
litografie, 2011, 20 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autroský tisk
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Hydroplanem
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:40
litografie, 2005, 24,5 x 44 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 16/90
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Řiditelný balón
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:38
litografie, 2005, 23 x 17,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Nádraží
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:48
litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 10/60
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Cord - Rekordní jízda
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:14
litografie, 2012, 17 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 76/80
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Královna květin/Auto a jeho podobenství
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:47
pastelky, papír, 1920, 20,5 x 14 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Americký automobil
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:46
pastelky, papír, 1919, 10 x 16,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Bittern
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:13
litografie, 2011, 18 x 25,4 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 45/100
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Blue Bird
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:12
litografie, 2008, 14,8 x 26,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 14/80
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
L & K
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:11
litografie, 2003, 10,5 x 16 cm, sign. PD Petr Ptáček 2003, č. 82/150
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO