Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Karel Svolinský (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1896-1986)
Karel Sabina: Upomínka na K.H. Máchu
Položka č.: 428Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2x sign. dřevoryt, dvoubarev. frontispis a titul, úvodní a závěr. viněty, iniciály vše dřevorytem a podpis v tiráži K. Svolinský, doslov Fr. Krčma, 5. sv. knihovny Stožár, vydal Karel Jánský, Praha 1926, dobová polokož. vazba, 115 ex., 46 s., papír Zanders, velmi dobrý stav, Antikvariá…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kotalík (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1920-1996)
Korespondence
Položka č.: 793Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
5x dopis s podpisem, 30 x 21 cm, 5x dopis s podpisem J. Kotalík, 1x dopisní obálka, volné listy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen VO Umělecká beseda, SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín František Stehlík (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1921-1989)
Narozeninové přání
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
tuš, papír, rukopis, 20,5 x 29 cm, sign. kresba A. F. Stehlík, r. 1956, rukopis s podpisem, volný přeložený list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák Otakara Nejedlého a F. Šindeláře
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kristián Blahník (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1888-1934)
Korespondence, fotografie, kresby
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
fotografie, dopisy, 21 x 14 cm, korespondence divadelního teoretika a kritika V. K. Blahníka: 48 dopisů, pohlednic a frontových korespondenčních listů (feldpost) adresovaných manželce Růženě Wenigové - Blahníkové (sestra spisovatele Adolfa Weniga a výtvarníka Josefa Weniga) z let cca. 1910-1930, 15 …
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Přibyl (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1937)
Dopis s podpisem
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, papír, 19,5 x 21 cm, ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Bezruč (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1867-1958)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 10 x 15 cm, ručně psaná a podepsaná pohlednice, pohlednice i přoložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Závada (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1905-1982)
Autogram
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 8 x 12 cm, podpis na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Konstantin Biebl (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1898-1951)
Fotografie s podpisem
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
fotopohlednice s podpisem, 14 x 19 cm, pův. fotogr. pohlednice s vlast. podpisem vydal V. J. Krýsy, Plzeň, foto Langhans, Praha, lehce zašpiněno, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gusta Fučíková (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1903-1987)
Autogram
Položka č.: 776Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
autogram, papír, 34 x 24 cm, podpis na pap. kartičce, kart. i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Pýcha (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1914-1988)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, papír, 34 x 24,5 cm, podpis na volném listu, přiložená fotografie z části nalepena na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sucharda (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1884-1968)
Autogram
Položka č.: 778Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 16 x 11 cm, podpis na pohlednici, pohlednice s podpisem i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1870-1955)
Kresby a pohlednice
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
tužka, papír, tisk, 34 x 24 cm, 2x sign. kresba J. Dědina, 3x pohlednice, 2x portrétní fotografie autora, vše kromě měnší kresby nalepeno na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Wenig (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1874-1940)
Korespondence
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
4x dopis, 18 x 19 cm, 3x ručně psaný dopis s podpisem a vizitka A. Wenig, 1x ručně psaný a podepsaný pohled Josef Wenig (malíř, ilustrátor, jevištní a kostýmní výtvarník), dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Adolf Šubert (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1849-1915)
Dopis s podpisem
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 17 x 11 cm, ručně psaný a podepsaný dopis F. A. Šubert, 10. srpen 1915, dobrý stav, portrétní kabinetní fotografie F. A. Šubert z ateliéru Josef Fiedler, perforováno ve spodní části , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Fučík (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1890-1955)
Dopis a kresby
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
2x kresba, rukopis, 22 x 17 cm, 2x sign. kresba J. Fučík (Paris 1925, V. K. Blahník režíruje v Litoměřicích Plukovníka Švece), 1x ručně psaný a podepsaný dopis, pův. obálka, adresát V. K. Blahník, volné listy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1914-1985)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, linoryt, 21 x 15 cm, rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
více autorů (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
Památník zdravotní sestry československých legií Marie Dostálové
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
památník, 24 x 19 cm, cca. 500 podpisů, památník obsahuje podpisy čs. legionářů, armádních důstojníků, politiků, veřejně známých osobností, osobností ruské emigrace, členů sjezdů zdravotnických organizací., podepsaní: Tomáš G. Masaryk, Alice Masaryková, gen. Stanislav Čeček, Radola Gajda, Hugo Vojta…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Nebeský (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1880-1944)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 773Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, papír, 7 x 12 cm, rukopis s podpisem na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Říha (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1907-1987)
Podpis
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 34 x 24 cm, podpis na papíře, přiložená fotografie nalepena, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Marysko (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1915-1988)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na papíře, přiložená fotografie nalepena jen v horní části, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adina Mandlová (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1910-1991)
Konvolut materiálů
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
., konvolut obsahuje: zkorigovanou strojopisnou verzi dopisu dětem pravděpodobně z Domova spisovatelů v Dobříši, kde pobývala ve stáří v letech 1990-91, s vlastnoručními vpisky a podpisem Adina, obálka přiložena; vánoční přání Janu Domabylovi a jeho manželce Shildě z roku 1983, signováno Ben + Adina…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hanuš Bohman (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1903-1980)
Svatopluk Šebek
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
uhel, akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1895-1962)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1955, Rukopisný dopis s podpisem z 30.V.1955, v původní obálce, reprodukce autorovy kresby na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
C.F. Merckel (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
Václav Kliment Klicpera
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
rytina, 9 x 8 cm, rám, podpis V.K. Klicpery pod portrétem, poškozený papír,na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Boudník (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1924-1968)
Dopis Prokopu Tomanovi ml. s přiloženou grafikou
Položka č.: 803Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1958, Rukopisný dopis s podpisem z 5.11.1958 o exposionalismu a aktuálním stavu výtvarného umění v zemi, v původní obálce, strojopisný signovaný text Humánní abstraktní obraz a způsob nazírání na tento druh tvorby; přiložena aktivní grafika V prostoru bez zemské tíže ve formátu 7,7 x 10,5 cm,…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Paul Claudel (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1868-1955)
Dopis Zdeňce Braunerové z r. 1909 z Paříže
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1909, Rukopisný dopis ve francouzštině s podpisem z roku 1909, obálka s popisem pochází z knihovny Prokopa Tomana, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vítězslav Novák (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1870-1949)
Fotografie s podpisem
Položka č.: 791Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
podpis, fotografie, 13,5 x 8,5 cm, 1x fotografie s podpisem a štítek s podpisem, nalepeno na papíře, 1x volná podepsaná fotografie, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Ema Destinová (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1878-1930)
Fotografie s podpisem
Položka č.: 790Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
podpis, fotografie, 13,5 x 8 cm, podpis na fotografii E. Destinnová, r. 1925, foto Ionka, Zagreb, zadní strana nese zbytky nalepeného papíru, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kubelík (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1880-1940)
Fotografie s podpisem
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
2x podpis, 23,5 x 17 cm, fotografie umělce s věnováním a podpisem, podpis na pap. kartičce nalepené na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bohuslav Foerster (Bibliofilská aukce (211. Aukce))
(1859-1951)
2x rukopis s podpisem
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 34 x 24 cm, rukopis s podpisem a přiloženou pohlednicí nalepen na papíře, volná pohlednice s rukopisem a podpisem, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu