Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Danilowatz

    (1877-1945)

    Lom

    Položka č.: 244182

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:02

    litografie, 39 x 49,8 cm, PD mongr. na kameni J.D., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pierre Gusman

    (1862-1941)

    Stromy

    Položka č.: 244184

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:04

    dřevoryt, 12,5 x 13 cm, sign. PD Pierre Gusman, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Neumann

    (1873-1957)

    Meeresruhe (Pokoj na moři)

    Položka č.: 244186

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:06

    barevný dřevorez, 16,8 x 23,5 cm, Pd: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst in Wien, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Heinrich Steinhagen

    (1880-1948)

    Pieta

    Položka č.: 244187

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:08

    lept, 17 x 19 cm, značeno v desce PD Steinhagen, pod grafikou na DU vytištěno: Heinrich Steinhagen: Pieta (Original-radierung), mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Lecoque

    (1891-1981)

    U Svatého Mikuláše na Malé Straně

    Položka č.: 244192

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:10

    litografie, 52 x 43 cm, sign. PD Lecoque, zezadu na papíru "Lecoque´s Special Edition, Original Lithographs, 1-125 To Members of SVU Chapter Los Angeles, zažloutlý papír, na okrajích místy lehce pokrčen, na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Dívka

    Položka č.: 244196

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:12

    dřevoryt, 13 x 10 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 244197

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:14

    dřevoryt, 8,8 x 5,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Hostina

    Položka č.: 244198

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:16

    dřevoryt, 13,1 x 10,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Károly Reich

    (1922-1988)

    Slepička

    Položka č.: 244213

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:18

    dřevoryt, 7,3 x 9,1 cm, sign. DU Reich Károly, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Felix Jenewein

    (1857-1905)

    Mor

    Položka č.: 244218

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:20

    litografie, 1900, 34,8 x 47 cm, LD značeno na kameni F. Jenewein 1900, provedl B. Kočí, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Swetse na AVU v Praze, poté J. Trenkwalda na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni, člen Umělecké besedy a Krasoumné jed…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    Položka č.: 244222

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:22

    barevný dřevoryt, 1928, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Žena na poli

    Položka č.: 244224

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:24

    lept, 24,3 x 17 cm, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy (PF 1945)

    Položka č.: 244225

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:26

    lept, 1944, 5 x 7 cm, sign. PD Rabas 44, rám , antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    Položka č.: 244231

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:28

    litografie, 20 x 14 cm, PD značeno na kameni K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 54/3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Milenci

    Položka č.: 244232

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:30

    litografie, 17,3 x 20 cm, sign. PD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 61/7, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1962)

    Duha

    Položka č.: 244233

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:32

    heliogravura, 1941, 43,5 x 51,5 cm, sign. PD MŠvabinský, vydal V. Neubert a synové, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a …

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 244234

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:34

    dřevoryt, 1920, 9,8 x 7,4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 244235

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:36

    lept, 16,2 x 21,5 cm, sign. PD Vik, zažloutlý, při okrajích poničený papír, na papíře skvrnky, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v P…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Slunce (PF 1979)

    Položka č.: 244247

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:38

    monotyp, 1978, 8 x9,5 cm, sign. LU Istler, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    Položka č.: 244252

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:40

    3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Hanzík

    (1931)

    Kompozice

    Položka č.: 244275

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:42

    litografie, 1984, 24,5 x 15 cm, sign. PD Hanzík 84, rám, č. 46/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Laudy a V. Makovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930)

    Zátiší s granátovým jablkem

    Položka č.: 244280

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:44

    suchá jehla, 2006, 10,7 x 16,2 cm, sign. PD A. Antonová, č. 73/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Vidina o smtri

    Položka č.: 244288

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:46

    litografie, 1967, 33 x 24 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 51/100, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Pohár a rukavičky

    Položka č.: 244294

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:48

    dřevoryt, 22,5 x 29,3 cm, sign. DU VKomárek, papír mírně zažloutlý, kolem tisku výraznější zažloutlý rámeček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Ananas

    Položka č.: 244297

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:50

    dřevoryt, 34,5 x 34 cm, sign. DU Vkomárek, rám, č. 21/150, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zlatá rybka

    Položka č.: 244310

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:52

    litografie, 1990, 13,5 x 8,2 cm, sign. DU K. Oberthor 90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Tři klauni

    Položka č.: 244311

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (61 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:54

    litografie, 1995, 22 x 16,5 cm, sign. DU K. Oberthor 95, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945)

    Kompozice

    Položka č.: 244315

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:56

    litografie, 2009, 28,5 x 43,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 91/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Portrét

    Položka č.: 244317

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 18:58

    akvatinta, 1982, 22 x 14,5 cm, sign. PD J. Pešicová 1982, č. 25/70, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    Položka č.: 244318

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:00

    lept, 1975, 17,7 x 9 cm, sign. LD Jaroslava Pešicová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook