Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Břízy

    Položka č.: 214289

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:56

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, PD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Západ slunce

    Položka č.: 214290

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:58

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, LD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris Frant. Kubín

    Položka č.: 217210

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:08

    dřevoryt, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Z knih R. Klinkovského

    Položka č.: 217212

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:12

    litografie, 7,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris Č. Choděra

    Položka č.: 217220

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:18

    lept, 8,5 x 5,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris Jan Rhebergen

    Položka č.: 217223

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:24

    dřevoryt, 9,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris J. Rhebergen

    Položka č.: 217224

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:26

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris S. Rebase

    Položka č.: 217234

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:30

    dřevoryt, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris M. Lepp

    Položka č.: 217235

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:32

    dřevoryt, 3,8 x 2,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ex libris František Vaníček

    Položka č.: 217238

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:34

    dřevoryt, 8,8 x 9,2 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris Fr. Vaníček

    Položka č.: 217239

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:36

    dřevoryt, 6,7 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček muzikant

    Položka č.: 243712

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:12

    tuš, papír, 14 x 19 cm, na dvou místech přeloženo jako přání; dole vepsáno věnování: Milý Josefe k Tvému svátku přeji Tobě všechno ale všechno jen to nejlepší Jolanta 18. 3. 1982, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:16

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Venezia - Panorama

    Položka č.: 244514

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:56

    tisk, 10 x 11,5 cm, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Komenský se loučí s vlastí

    Položka č.: 244516

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:00

    kombinvaná technika karton, 17 x 24 cm, rám, malba popraskaná a místy vypadaná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tři Afričané na lovu

    Položka č.: 244517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:02

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Začátek zimy v horách

    Položka č.: 244520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:08

    olej, karton, 29,7 x 22 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dáma a kavalír

    Položka č.: 244521

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:10

    malba na plátně, 16 x 11,7 cm, rám, rám oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    Položka č.: 245238

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:50

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Květy

    Položka č.: 245285

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:56

    lept, 1979, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét dívky

    Položka č.: 245579

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:02

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:14

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:26

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice (PF K a M Zinkovi)

    Položka č.: 245595

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:34

    dřevoryt, 14,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:08

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Partie z Prahy

    Položka č.: 177396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:18

    lept, 7,9 x 7,3 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní čas

    Položka č.: 177677

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:27

    tempera, pastel, papír, 1986, 39,5 x 27,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:28

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tůňka

    Položka č.: 177801

    Vyvolávací cena: 550 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:30

    olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Projekce

    Položka č.: 179059

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:46

    kombinovaná technika, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dole věnování, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook