Josef Matějka

(1881-1953)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Za humny

    Položka č.: 234925

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:30

    akvarel, papír, 49 x 51,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, zažloutlý papír a pasparta, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    Položka č.: 234926

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:32

    akvarel, papír, 29 x 43 cm, sign PD J. Matějka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    Položka č.: 234927

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:34

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    Položka č.: 244099

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:32

    tužka, akvarel, papír, 12,5 x 14,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    Položka č.: 245260

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:52

    olej, karton, 42 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)