Josef Matějka

(1881-1953)

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Za humny

    Položka č.: 234925

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:04

    akvarel, papír, 49 x 51,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, zažloutlý papír a pasparta, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    Položka č.: 234926

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:06

    akvarel, papír, 29 x 43 cm, sign PD J. Matějka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    Položka č.: 234927

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:08

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na pole

    Položka č.: 234928

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:10

    akvarel, papír, 1946, 30 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, skloprasklé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234929

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:12

    akvarel, papír, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:50

    akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:52

    akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom ve větru

    Položka č.: 237138

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:54

    akvarel, papír, 27,7 x 20 cm, sign. PD J. Matějka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pasáček

    Položka č.: 252024

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:25

    olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. DU J. Matějka, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Dívky s holubicí

    Položka č.: 252025

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:26

    olej, plátno, 69,5 x 49 cm, sign. LD Matějka, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt na louce

    Položka č.: 252026

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:27

    olej, plátno, 52 x 72,5 cm, sign. PD J.Matějka, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook