Josef Matějka

(1881-1953)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Za humny

    No.: 234925

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:30

    akvarel, papír, 49 x 51,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, zažloutlý papír a pasparta, rám poškozen,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    No.: 234926

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:32

    akvarel, papír, 29 x 43 cm, sign PD J. Matějka, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    No.: 234927

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:34

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    No.: 244099

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 20:32

    tužka, akvarel, papír, 12,5 x 14,3 cm, rám,

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    No.: 245260

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:52

    olej, karton, 42 x 27 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids